Öneri Lf4 mü yoksa Kararsız mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve AbdullahCokan tarafından 14 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangi silah

 1. Lf4

 2. Kararsız

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
 1. Biri şu konuya bir açıklık getirsin artık fazla vurmaktan bahsetmiyorum kasılmak için ideal olan hangisi
   
 2. ateistkeci

  ateistkeci User

  LF-4 sabit bir hasara sahip ve sürekli olarak 200 vuruyor,

  Kararsız LF-4 ise çok değişken bir hasara sahip, kimi zaman 220 vuruyor kimi zaman 200'ün altına düşüyor. Bana göre LF-4 her türlü ondan daha iyi ve kararsızın yerine tercih edilmelidir.
   
 3. Kasılmak için kararsız yerine lf4 daha iyi diyorsun yani
   
 4. ateistkeci

  ateistkeci User

  Aynen öyle çünkü kararsız LF-4 128-220 arası vuruyor, birden çok koyacaksan sana zararı fazla olacaktır, ancak LF-4 koyduğun zamn sabit olarak 200 vuracağı için cephaneni boş yere harcamayacak ve vuruşun sabit fazla olacaktır :)
   
  fckelite bunu beğendi.
 5. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Kararsız LF-4 lazeri hasar değişkeni çok fazla olduğundan bu durum geminizin hasarında çok fazla dalgalanmalara neden olacaktır. Bu nedenle kişisel tavsiyem LF-4 lazerin kullanmanız yönünde olacaktır.

  İyi forumlar.
   
 6. lf4 ün 200 hasarı %20 hasar değişkenine sahip değil mi? Ben mi yanlış biliyorum sabit 200 vuruyor demen yanıltıcı bir bilgi olur aksi halde.
   
 7. ateistkeci

  ateistkeci User

  Oyunun Fandom Wiki'sinde yazdığına göre(En güvenilir kaynak olarak görülen yer) 200 hasar yazıyor, 212'ye kadar da vuruş gücüne sahip. Ancak 200 net olduğu için sabit 200 dedim :)

  [​IMG]

  Şimdi oyunun kendi Wiki sayfasından da baktım ve orada da 200 olarak gösteriyor;

  [​IMG]
   
 8. Hangarda envanter sekmesine girip lf4 lazerine tıklarsan açıklamasında ¨her atışta azami 200 hasar yaratacak kadar güçlü.¨ yazdığını görebilirsin darkorbit wiki de gördüğün 212 hasar değeri ise lf4 lazerini 16. seviyeye getirip %6 hasar bonusu kazandığın zaman azami hasarının 212 olacağını belirtir.Yani geliştirmesiz lf4 lazerinin maksimum hasar değeri 200 dür %20 hasar değişkeni vardır bu da 160-200 arasında hasarı olduğunu gösterir. ortalamaya vurduğun zaman normal lf4 kararsız lf4 ten daha güçlüdür.
   
  .Paradoks. ve ateistkeci bunu beğendi.
 9. ateistkeci

  ateistkeci User

  İkimizin dediği de aynı yere çıktı şu an sonuç olarak :p

  LF-4>Kararsız LF-4
   
 10. lf3 bile güçlü karasızdan
   
 11. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,

  .Paradoks. adminime katılarak normal LF-4 lazerlerinin daha sağlıklı olacağı kanaatındayım çünkü geminiz minimum değeride vurabilir maksimum değeride vurabilir ama normal LF-4 sözünün eridir :)

  İyi forumlar.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 12. Ben kararsız lf4'ü vs için diye görüyorum çünkü bazen yüksek de vurabiliyor da. Ama vs'de yine de normal lf4 iyidir. Kasılmak içinse en mantıklısı lf4.
   

Sayfayı Paylaş