Lf4 Parçalarını Nereden Temin Ederim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve xafcx tarafından 25 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xafcx

xafcx User

Herkese iyi forumlar ben oyuna yeni başladım anladığım kadarıyla en iyi silah lf4 ve bunu üretmek gerekiyor ya da etkinlikten falan geliyor. Peki bunu nasıl üreticez? Hiçbir yerde bulamadım açıklamasını mesela h-nco diye bir şey istiyor bu nedir nerden düşer nerde satılır?

2. Oyundaki en iyi lazer eskiden LF4 idi , şimdi Prometheus lazeri. 17 seviye olunca x-8 haritasında BL haritasına giden portal var. Görevleri tamamlayarak ilk 10 Prometheus lazerini elde edebilirsin. H-NCO oyun içinde Birleştir kısmı var parçayı orda yapabilirsin ama zaman alan bir yöntem. LF4 elde etmek istiyorsan günlük görevleri yapıp elde ettiğin anahtarlarla Zeus veya LF4 günlerinde kutu açman daha iyi olur.

3. Kesinlikle yeşil sandıkları LF4 için harcamayın, LF4'ün hiçbir anlamı kalmadı promethiusları fullemeye bakın, birleştir bölümünde lazerler sekmesinde bulabilirsiniz.

CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.
  4. Merhaba,

Arkadaşların verdiği cevaplar doğrudur. Prometheus lazerine önem vermenizi tavsiye ederim. Etkinlik günlerini kaçırmazsanız kısa sürede ilerleme sağlarsınız.

İyi Forumlar.