Öneri LF4 Satışı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÖMER.E tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

LF4 SATIMI OLSUN MU

1. EVET

oy sayısı 20
    30,8%
  2. HAYIR

oy sayısı 45
    69,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÖMER.E

ÖMER.E User

Anlaşılan o ki dediğim gibi bu fikre sadece lf4 sahipleri karşı siz ne derseniz deyin bu bencillik

2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bukadar emek verilerek kazanilan lf4 lerin herkul havoc vs gelistirmeli tum degerli itemlerin satisa konulmasina karsiyim -1

EyüpAyhan-TR5 bunu beğendi.
  3. KESİNLİKLE HAYIR EMEĞE SAYGI.

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Kardeşim dikkat ettimde sen forumda güncelleme fikir havuzunda hep beleşcilik açısından konular açıyorsun. Bencil deyip millete çamur atma.

Şimdi millet o kadar kapı yapıyor bu gelse asıl bencillik oluşur , milletin hakkına tecavuzden başka bir şey olmaz lf4 havoc herkul zeus öyle çocuk oyuncağı değil.

O kadar uridium basan var kapılara o kadar anahtar ile kutu acan var eee onların zamanına hakkına ne olacak bu gelirse ?

EyüpAyhan-TR5 bunu beğendi.
  5. ÖMER.E

ÖMER.E User

sen tamamen yanlış anlamışsın beni , ben ucuzdan satılsın veya hep olsun demiyorum çok nadirde olsa bulunsun yada belli bi adet olarak satılsın diyorum beleşe dağıtalım demiyorum üstüne , sanki oyunda kaç kişi para ile alışveriş yapıyor

6. _DODGE_

_DODGE_ User

Kardeşim low konunu kast ettim orada.

Şimdi burada satılmasına niye karsiyim biz zaman vererek anlimizin teri ile kazaniyoruz adam parasiyla tık diye alsın ne anlamı var ? O kadar lf4 fulleyene yazık sırf 1 lf4 icin kac tane kapı acmak icin kutu acanlar ve kapı yapanlar var.

7. ÖMER.E

ÖMER.E User

peki bu etkinlik yılda 2 defa yapılsa ve herkes max 1 tane alabilse etkinlikte

8. _DODGE_

_DODGE_ User

Kardeşim bunu ben demiyorum oyuncuların çoğu diyor lf4 satışa sunulmasın diye.

9. parası oanlar parası olmayanlar oyunu bırakınca serverler boşalınca sizde bırakcaksınız oyunu degilmi darkorbit yukselcek birden ama düşüşü ani olcak .

100 anhatrada 1lf4 çıkmadı bana sen gelip para satılsın diorsun o kadar emek boşamı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ekim 2016
  10. darko_pro1

darko_pro1 User

İleride herhangi bir etkinlik içinde lf4de verirler, herculesde kolay alınmıyordu etkinlik geldi adam fulledi hepsini. Konuya karşıyım ama eninde sonunda lf4düde parayla verecekler.

11. BS.Pegasus

BS.Pegasus User

oyuna yenı baslamıstım o zamanlar lf4 ve arge yoktu parası olan lf3 lerı ve ırıslerı dızıp benden guclu oluyodu bende kasıp gelıstırmeye calısıyordum egerkı lf4 satısa sunulsa oyuna para basmamıs kısıler ıcın zor olur bu zorlugu bır sekılde telafı etmek gerekır dıger tarfdan da x3 basıp 1mılyon urı cekıp yesıl kutu anahtarı almak yerıne parayla satılması oyuncular ıcın garantı bır yol olmus olur 1000 tane yesıl kutu anahtarı almıs olsanız 100 tanede 1 tane lf4 cıkarma garantısı yok x3 basıp urı cekmek yerıne lf4 parayla almak daga mantıklı uygun fıyat olucak bu oyuna 1 ker yada 2 kere para yatırıcak kısıler ıcın de garantı yol sızı ucurmaz ama basamak atlarsınız

12. Benim gemim full değil bu dediğiniz şey gelse belki işime yarayacak ama ben buna - oy veriyorum. Çünkü 2010 da başlayıp adam hesabına o kadar emek verip dizmiş para harcamış dünya uri harcayıp kapı açmış havoc herkul vs tamamlamış ben bu saçmalıkla 1 ayda çar dizip onu keseceksem hiçbir zevki kalmaz.

ÈrroR_™ ve xXTheMexXx bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.