lf4 ve lf5

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 纳兹米321 tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

çıksın mı çımasınnı ?

Anketin kapanma tarihi 27 Mart 2024.
  1. iyi fikir

28,6%
  2. çıksın ama 2 sidie kutudan çıksın

oy sayısı 0
    0,0%
  3. çıkmasın

71,4%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. meraba arkadaşlarlar lf 4 çıktığından beri kutu açıyom bi çıkmadı bende düşümdün lf4 satılmaya başlasın lf5 çıksın nasıl ama :D:D[​IMG]lf5 hasa=300 :D

Son düzenlenen: 27 Mart 2014
  2. daha lf4 ü fulleyemeden lf5 diyosun artık adamlar üstümüzde 300k-400k çıkartır -1

3. ona kaılsa benim hiç lf4 düm yok nasıl ve hangi haritada kolay çıkacağını bilseydim ya da sen söyle belliki senin lf4 dün var anlat bakalım :D

4. şans işi geçen epsilon yaptım %25 ihtimalle lf4 veriyodu ama vermedi ödül olarak 5 ganimet anahtarı verdi ilkini açtım cephane ikincisini açtım lf4 geldi

5. Sacma can sıkıntısından acılan bır konu lf4 var zaten suanda bile 220 vurulurken lf5 cıktıgını dusunursek ve senın verdıgın hasar puanı 300 olursa bu oranı 300 ile hesaplarsan 300 u bulur zaten suanda ne kadar kalkan yapıla bılıyorkı her allahın gunude birsey cıkacak dıyede bır sart yok zaten oyun duzelsın yenılık cıkmasada kafi, Hem uri ile olsa 1m uri verip lf4 almak gibi düşüncesiz birsey yapan olmaz o uriye kac lf4 bulunur.

6. sende haklısın

7. -onur5000-

-onur5000- User

Sen dalga felanmı geçiyon daha lf4leri fulleyemediler 200k felan arıyolar bunların geliştirmesi felan kaç k vurur bilionmu sen saçma konular açmayın :mad::mad::mad:

8. Merhaba ;

Konu tartışmaya yol açabileceğinden dolayı kilitlenmiştir.

Keyifli Forumlar.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.