lf4

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve takemyhard tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. takemyhard

takemyhard User

kapılardan hangisi lf4 veriyordu?...kusurabakmayın hala formu kullanmayı öğrenemedim:rolleyes:..vardır mutlaka biyerlerdede ben bulamıyorum:(

2. kartal2670

kartal2670 User

merhaba takemyhard ,

EPSİLON KAPISI : LF4 ,
    KAPPA KAPISI : LF4 ve HERCULES

kapıları ilk yaptığında mutlaka hediyeyi alıyorsun ama daha sonrası şansına kalmış ,

kolay gelsin iyi oyunlar ve tabiki bol şanslar ;) ...

takemyhard bunu beğendi.
  3. takemyhard

takemyhard User

teşekkürler:)...biliyorum kapıların vermediğini:mad:kaç oldu zeta boş çıkıyor:confused:millet her yaptığında buluyor..bendemi şans yoktur anlamadım gittio_Obi yıldır oynuyorum yüzbaşı oldum ama daha gemide bitane bile lf4 yok iyimi:(ben eniyisi epsilopstan başlayıp kapılardan şansımı deniim...

kartal2670 bunu beğendi.
  4. kartal2670

kartal2670 User

aynen bendede durum aynı dostum , kapılarda tık yok ama kapılardan gelen anahtarları biriktirip özel günlerde kutu açıyorum ve baya LF4 toparladım , bende o taraftan şanslıyım :) seninde baya şansa ihtiyacın olacak kolay gelsin bol şanslar ....

5. takemyhard

takemyhard User

bende aynen senin gibi yapmaya karar verdim...75 anahtar var şimdilik...150.000de uri..bidahaki apis gününe kadar 450-500bin uri yapabilirsem hepsini anahtara yatıracam...500 anahtardan apis çıkmasa bile 4-5 lf4 çıkar herhalde:rolleyes:

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hic kimse sanssiz degildir ben cok sanssizim diyerek kendinizi sogutmayin umuyorumki sizede cikacaktir konuya gerekli cevaplari veren arkadaslarimiza tesekurler.

kartal2670 bunu beğendi.