LFPO1 mi Berserker mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 5 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. YÜVSİT'le beraber Pet'in gücü muazzam ölçüde arttı Şu an 35 prom var tam da pet için prolara başlayacaktım ama etkinlik geldi.

  Bir yandan da ebedi kapısı için berserker çok övülüyor.

  Berserker için 80.000 chromin, pet lazerlerini yüvsitle beraber fullemek için 47500 chromin lazım.

  Çok kararsız kaldım Berserker mi alayım, pet lazerlerini mi fulleyeyim siz ne yapardınız?
   
 2. Lazerleri bir sonraki Chromin etkinliğinde tamamlama imkanınız bulunuyor. Berserker gemisi ise ne zaman gelir bilinmez. Kararınızı buna göre yapabilirsiniz.
   
  org2BordoGüç bunu beğendi.
 3. Sizce ebedide sıralamaya girmesi zor bir gemi berserker almalı mı nerelerde kullanılır?
   
 4. Ebedi kapıda UberKristallon olan bölümlerde kullanabilirsiniz. Özellikleri sayesinde Bl haritasında da gayet yararlı bir gemi konumunda bulunuyor.
   
 5. Anladım hocam sağolun, berserker cidden iyi gemi ama işte kafamdaki tek soru işareti benim Ebedi Kapıda ne kadar işim var? Açıkçası modülleri takipçi ile kasmayı düşünmüyorum baktığım herkes etkinlik modüllerini kullanıyor.
   
 6. Şöyler artısı var, etkinlik geldiğinde sıralamaya oynamak istersen,( ilk 50 ye girmek gibi), 250 ve sonrasında çıkacak olan uber krislerde çok faydası olur, he benim sıralama ile işim olmaz ben 101.dalga yapıp urimi alıp yoluma bakarım dersen berserkere gerek yok.
   
 7. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Berserker gemisini almanızı öneririm. Hem eternal blacklight kapısında size kolaylık sağlayacaktır hem de chrominle birlikte pet lazerini her zaman alabilirken berserker gemisi her zaman gelmemektedir.

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş