#LİMON Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve LİMON. tarafından 1 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. LİMON.

LİMON. User

Merhabalar arkadaşlar.

LİMON eski bir D.O.T Emekcisidir. 2008-2009 yıllarında Dark Orbit ile internet cafe aracılığı ile tanıştım.İlk başlarda Dark Orbit saçma gelmişti ve sürekli hesaplarımın giriş nicklerini kayıt edebileceğim bir sistem geliştirememiş olmam nedeni ile sürekli yeni hesaplar açarak oynuyordum.

O zamanlarda gemilerin şahı Goliaht almak çok zordu.Sürekli ihaleler takip ediyor ve bazen sevinç bazen hüsran ile sonuçlanan durumlar yaşıyorduk.Oyuna başladığım zamanlarda birlikte vakit geçirdiğim arkadaşlarımla ekip oluşturmuştuk.Bu birliktelik yaklaşık 2 sene kadar devam etti ve yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle ekibimiz dağıldı.Tabi bu 2 yıl içerisinde biz güçlendik geliştik oyunu tam anlamıyla kavramıştık.

Kendime bir soru sordum neden tekrar bir ekip kurmuyorsun yada bir ekibe dahil olmuyorsun?
    Oyuna başladığımız yerde yaklaşık 15 kişilik bir ekip oluşturduk.Okul sonralarında , hafta sonlarında , ara dönemlerde bu ekiple beraber uçtuk.Bu arada oyuna yeni gelen güncellemeler bize heyecan veriyordu.

Bu heyecan bende bir taraftan da başka oyuncu arkadaşlara yardım etme , onlarla etkileşime geçme , sorunların analizi ve çözümler üretme gibi istekler doğurdu.Bu doğrultuda Chat takımı sayesinde uzunca bir süre sizlere yardım etme , sizlerle canlı olarak sohbet etme ve yaşanılan sorunları anında bildirme gibi güzel işler yaptık.Ben bildiklerimi sizlere aktardım , bilmediklerimi gene siz değerli oyunculardan öğrendim.

Dark Orbit'te geçirmiş olduğum en keyifli zamanlardı.Bu şansı bana verdikleri için başta Dark Orbit Türkiye Takımı'na ve siz değerli oyuncu arkadaşlara teşekkür ediyorum.Güldük eğlendik , beraber aynı acıları paylaştık , aynı seviçleri ve gururları yaşadık.

Sizlere karşı gerek Chat kısmında gerekse Forum kısmında yapmış olduğum bir hata , saygısızlık olmuşsa affola.

İyi forumlar keyifli sohbetler diliyor , Chat penceresinde seviyeli ve saygılı sohbetlerde buluşmak üzere diyerek sözlerime son veriyorum.

Umarım forumda güzel işlere imzalar atarız.;)

2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Foruma hoş geldiniz, imzanızdaki D.O.T. ne anlama gelmektedir ? :)

İyi forumlar...

LİMON. bunu beğendi.
  3. LİMON.

LİMON. User

Teşekkürler,

D.O.T (Dark Orbit Takım) bazında bir kısaltma yaptım kendimce , umarım yanlış bir kısaltma yapmış olmamışımdır. ;)

.KAPLAN bunu beğendi.
  4. anakin5555

anakin5555 User

Tekrar hoşgeldiniz :)

.KAPLAN ve LİMON. bunu beğendi.
  5. LİMON.

LİMON. User

Teşekkürler,:) hoşbuldum umarım sizlerle beraber bolca fikir alışverişlerinde bulunabiliriz

.KAPLAN ve anakin5555 bunu beğendi.
  6. anakin5555

anakin5555 User

umarım modum :)
    ben sizi tanıyorum saNKİ :)

7. LİMON.

LİMON. User

Öncelikle mod olmadığımı belirterek forumda ara ara tartışmalara ve forum oyunlarına katılıyorum.O nedenle tanıyor olabilirsiniz. ;)

.KAPLAN ve anakin5555 bunu beğendi.
  8. anakin5555

anakin5555 User

olabilir :)

9. LİMON.

LİMON. User

Bu arada sizin yakınen takipçinizim katıldığınız forumlardaki cevaplarınızı takip ediyor ve forum hakkında kendimi geliştirmeye çalşıyorum.Malum buralarda yeniyim. :D

anakin5555 ve .KAPLAN bunu beğendi.
  10. anakin5555

anakin5555 User

tabiki beni örnek alın yaşayan efsane olmaya çalışıyorum :)

LİMON. bunu beğendi.
  11. LİMON.

LİMON. User

Umarım amacınıza kısa sürede ulaşırsınız :rolleyes:

anakin5555 bunu beğendi.
  12. anakin5555

anakin5555 User

teşekkürler :)

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Yeniden hoş geldiniz :) Keyifli paylaşımlar dilerim :)

anakin5555 ve LİMON. bunu beğendi.
  14. LİMON.

LİMON. User

Teşekkürler, İnşallah bu sefer kalıcı olacak :D

anakin5555 ve JUPlTER bunu beğendi.
  15. Aramıza hoşgeldiniz o zaman limoncum :) ama sormadan edemeyecegim birşeyde var acaba beni skypeden ekleyen siz olabilir misiniz :)

LİMON. ve anakin5555 bunu beğendi.
  16. LİMON.

LİMON. User

Ne kadar çok eklemek istesem de bu isteğinizi yerine getiremeyeceğimi üzülerek bildirmek isterim.Ancak bu konu altında istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz.:(

17. haha galiba yanlış anladınız beni

LİMON. bunu beğendi.
  18. LİMON.

LİMON. User

Bazen dalgın alnlarım olabiliyor , ama sanmıyorum skypeden sizi eklediğimi. Eklesem hatırlardım sanırım.:D