♥»Қ£ɱΛŁĩ̇Ẑɱ«♥|[1907] bu üyeyi tanıyan varmı? önemli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ĐдĐдŞ_v§_¥ųŅų§[ĶєтЯ] tarafından 18 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. aynen öyle

5 saat büyük sabır :) 1. sırada olmanıza şaşmamak lazım ;)

2. Herşeyin bir bedeli var. :) 5-6 saat forumda durup oyuna hiç girememek var. :)

Şimdi çıkıp bir dizi bölümü yada film izleyip yatıcam. :D

İyi geceler. :)

3. iyi geceler modum :) leyla ile mecnuna başlayın tavsiye ederim :)

4. google a yaz gmail 2 adımlı oynaylama ya da gmail telefon onay kodu diye yaz çıkar...

Şifreni girsen dahi o kod girilmeden giriş yapılmıyor...

5. gunde 100 kişi ortak olalım hile yapayım der inanma çalrlar ben kasarım dedi bigboy çar çardı ama dah yeniyidim alhatn bu gemi vermiom

6. Kimseyle grub olmayın arkadaşlar tanımadığınız kişilerle konuşmayın bile. sanırım yine bir açık buldular ki hesaplar çalınıyor.

7. Ortak mortak yok ya anlamadim bende.

Gemi 15 tatilden beri yatiyo arada girip bonusunu aliyodum sadece

8. Şifren basitmiydi ? Dogum tarihin yada bir cumle miydi....

9. Benim sifremde her zaman buyuk kucuk harf rakam simge karisik bi sekilde bulunur

10. O zaman program kullanmış belli sana tavsiyem pc de keylogger gibi zararlı yazılım olabilir sağlam bir anti virus ile tara makinayı

Eset kaspersky Norton bit defender fsecure gibi programların deneme sürümlerini indirip sağlam bir tarama yap derim...

Tamam buldum nasıl çalındığını wikipedia'dan bir alıntı

Cross-site scripting virusleri:Bir cross-site scripting virüsü (XSSV) çoğalabilmek için cross-site betik açıklarını kullanan virüslerdir. Bir XSSV yayılabilmek için web uygulamaları ve web tarayıcılarına ihtiyaç duyduğundan simbiyoz tip virüstür. Aslında xss bir virüs değil, sistem açığıdır. Php tabanlı sitelerde görülür. id= değişkeninden sonra kullanılan zararlı kod ile açık çağrılır. Açık bulunursa site adminine açıklı link yollanması ile cookieleri çalınabilir. Bu açık hotmailde de vardır bu yüzden mail güvenliği açısından gelen her adres açılmamalıdır

Bu oyun İD tabanlı bir oyun ve İD ni bilen kişi her şeyi yapar bu açık hotmailde var bir kaç soru soreceğım.

1) O hesabın hotmail üzerine miydi ?

2) internet tarayıcında otomatik şifre kaydet kullaniyor musun ?

3) en son ne zaman internet tarayıcısının önbellek ve çerezlerini sildin ?

4) hangi internet tarayıcı ve hangi anti virusu kullanıyorsun ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 May 2014
  11. Drowhake

Drowhake User

Modum acaba işiniz olmadığı zaman merhaba de ' ye gelir misiniz ?

12. kardeşim girmiyorum yaw

girmediğim gemim gitti işte allah allaah anlatamıyommu ben acaba

girsemde okuldan giriyorum ki daha güvenli bi sistem olduğunu sanmıyorum :)

Son düzenlenen: 19 May 2014
  13. Giremediğini bende biliyorum sadece yardim etmeye çalışıyorum...

14. hakanım farkındayım ya kusura bakma yani gemi malum. sinirlerimi bozdu biraz. bakalım ne olacak...

bide beni klana almayacanmı? :D bak itina ile adam keserim ben o gemiyle :)

15. Gel fakat sadece önlemini al bu sefer pc ne sağlam bir anti virus kur birde evinden baska yerde girme düzenli çerez ve on belleğini temizle... Saçma sapan internet sitelerine girme anti virus kur sağlam bı tane haftada bir tam tarama yaptir....

Ayrıca o gmail de telefon olayını anlatacağım her hesap icin ayrı gmail hesabı ac derim...

16. tmm bi ara konuşuruz :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.