«ŁΛZΞЯ●GUЛZ»

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve alonemurat tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. alonemurat

alonemurat User

İyi günler
    «ŁΛZΞЯ●GUЛZ» adlı carıma uzun suredir giris yapamıyorum ban Yedimi yemedimi bilgi verirseniz sevinirim

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Supporta yazarsanız sanırım cevap alabilirsiniz 6 ay ve üzeri girilmeyen çarlarda sistem otomatik olarak silmektedir bilginiz olsun.

3. alonemurat

alonemurat User

Supportan cevap gelmiyor Siz bakarsanız sevinirim cara giris yapamıyorum kı hic bi sekılde

Bu foruma girmek icin bile yeni car actımmm......

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ağustos 2014
  4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bizim hesaplara bakma ve inceleme yetkimiz yoktur üzgünüm supporttan gelecek cevabı bekleyiniz eğer çar isminizi ve şifrenizi yazıp girmek istediğinizde tekrar giriş bölümüne atıyorsa çar kapatılmış olabilir genelde kapatılan ve uyarı alan gemilerde bu şekilde olmaktadır.

5. alonemurat

alonemurat User

Supporta nasıl yazıcam bilgi alabilirmiyim ?

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Açmış olduğunuz hesap anasayfası üzerinde yardım bölümünden support yazan kısımdan mesajınızı yazabilirsiniz yalnız sizden kapalı çarınızın ID numarası istenecektir eğer bilmiyor yada hatırlamıyor iseniz çok fazla bir yardım alamazsınız yada oyuna girişte kullandığınız en son nicinizi yazınız belki yardımcı olunabilir.

7. alonemurat

alonemurat User

Support mesaj geliyorda tekrar supportan mı mesaj atıcam yoksa msne gelen yerden mi ?

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Gelen Ticcet üzerinden devam ederseniz daha iyi olacaktır yeniden atılan mesajlarda biraz gecikme yaşarsınız.

9. alonemurat

alonemurat User

Nasıl devam edicem konu olarak o ticket numarasını mı kullancam?

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet aynı Ticcet üzerinden devam ediniz sorunuzu yazınız.

11. alonemurat

alonemurat User

İyi de hep aynı ticket geliyor
    Hello!

We are pleased to be given the opportunity to assist you. We make every effort to answer requests as quickly as possible in the order they are received.

Many answers can be found in the forum in the FAQ area, which can be found by clicking on the game help button, on your game’s back page; you might be able to find an answer to your question there.

If you are still unable to find a solution after reviewing our forums and help menus, please reply to this message with the following information so that we are able to process your request as quickly as possible:

• Game name
    • User name
    • User Id
    • Server
    • Transaction number (if your inquiry is concerning a payment matter)
    • If you wish to attach screenshots and/or videos relevant to your inquiry, please feel free to do so
    • Be sure to include a detailed description of the issue you are experiencing

In some cases issues must be escalated for deeper investigation. If that’s the case, you will be notified that your ticket has been forwarded; this may result in a longer than usual reply. You will always receive a reply back to your original ticket, once it has been escalated.

Note: Please only submit one support request for each unique inquiry. We do reply to all requests for support, so there is no need to submit more than one request on a specific issue.
    Sincerely,

12. alonemurat

alonemurat User

Hep bu geliyor ben sorunu yolladım ıstediklerini yazdım aynı ticket numarasından fakat bu geldi

13. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu size ilk gelen mesaj sizin mesajınızın iletildiği anlamına gelmektedir biraz bekleyiniz sorunuzun yanıtı kısa süre içerisinde gelecektir şayet biraz gecikirse bu gelmeyeceği anlamına gelmez yoğunluktan dolayı biraz gecikebilir lütfen bekleyiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.