Loonie Tunes ? o.O

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 26 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Tekrardan bu konuyu açmak tuhaf oldu :\

-------------------

Ben Loonie Tunes. 3 yıldır buralardayım. Darkorbit ve diğer oyunlar için hayran çalışması eserler yaparım. Çizim , görsel , hikaye veya müzik. Ne isterseniz :)

Oyuna 2008 yılında başladım. Tabii o uzun hikayeleri anlatmak istemiyorum yine o yüzden geçmek istiyorum :D

--------------------

Neşeli , sevecen , azıcık cıvık ama iyi birisiyim. :) Yardım etmeyi severim ve her daim insanlara nazik ve hoşgörülü olmayı kendime ilke edindim.

En sevdiğim yemek İskender Döner. Ardından Sushi , ve onu da Pizza takip etmekte.

En sevdiğim müzik türleri J-POP , Classic Rock ve Dubstep/Trap/Drumstep. En sevdiğim sanatçılar ise Excision (dubstep'te üstüne tanımam.) , Nami Tamaki , UVERworld , Stereopony , Bon Jovi , Billy Idol (White Wedding tavsiye ederim.) , Sean Paul ve Damian Marley.

--------------------

Evet çizim yaparım. Bu çocukluğumdan beri tutkumdur. Şu anda Mecha tarzı çizimlere yöneldim. (Mecha (term) : Devasa robot) Ayrıca beni tanıyanlar bu forumda yıllardır İmza/Banner işinde olduğumu ve konulara görsel yardım yaptığımı da bilirler. En son Aylık Giriş Bonusu için dev bir görsel proje hazırlamıştım ama konu silinmiş maalesef. Neyse , görseller hala bende duruyor heheh >:)

---------------------

Otakuyum. Aslında otaku demek yanlış olur , J-POP ve Japon geleneksel kültürüne hayranım. Weeaboo değilim hayır :D İkisi çok farklı şeyler.

Forumda ara sıra otakulara denk geldim. Hatta forumda detaylımsı bir Anime Nedir ? konusu açtım. Bence Anime başta olmak üzere J-POP kültürü genç kesime hitap edebilecek en iyi tarzdır. Ama anime denince aklınıza neler geldiğini biliyorum. Bu önyargıyı kaldırmak için hala uğraşıyorum ;)

----------------------

Dil öğrenmeyi severim. 4 yaşımda İngilizce merakım vardı ve 6 yaşında kendi kendime başladım. Şu anda İleri Düzey eğitim görmekteyim İngilizce alanında. (C1 - C2 olarak da geçiyor) Nasipse Japonca ve Rusça dillerini de cebime atmayı düşünüyorum :) Japonca'mı da ilerletmeye devam ediyorum ayrıca. Sayı saymayı biliyorum ve kısa basit cümleler kurabiliyorum. Ama hala kanji ve hiragana öğrenmem gerek :\

-----------------------

Grafik Tasarım okuyorum (doğal olarak XD) ve bu üçüncü senem. Yaşımı saklayacak değilim ; 16 yaşındayım. Lise ve belki de Üniversite'yi bitirdiğimde büyük oyun şirketlerinde görsel fepartmanlarda çalışmak benim şu anki hedefim. Bakarsınız Darkorbit'in görsel tasarımcısı gelecekte ben olurum :p

-----------------------

Kısaca ben buyum. Uzun halini beni tanıyanlar biliyor :) Tanımayanlar da beni tanıyarak uzun halini keşfedebilir (bu cümle çok tuhaf oldu.)

İyi oyunlar , bol lazerler !

2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

İlk mesajı kaptım! :p

Hoş geldiniz. :) Umarım neşeniz ile uzun süreler daha bu forumda bulunursunuz. :)

İyi forumlar dilerim...

3. KIRMIZI.

KIRMIZI. User

Merhaba,

Tekrardan hoş geldin :)

4. .NefeS.

.NefeS. User

Merhaba,

Hoşgeldiniz yeniden =)

İyi forumlar dilerim...

5. HolyAshura

HolyAshura User

Hoşgeldin demiyim benden uzun zamandır buralardasın :)

Bu arada animeyi insanların gözünde değiştiremezsin hocam o imkansız.

6. ÇİZGİ

ÇİZGİ User

Merhaba,

Bende lisede grafik tasarım okumuştum. Kendimi geliştirdim elbette, bu meslekte kendini geliştirmek önemli hayallerinin peşinden

koşmaya devam etmelisin dil öğrenmen çok önemli bir detay gelecekte istediğin yerlere gelmen temennisiyle;

İyi forumlar.

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hoşgeldin diyeceğim fakat diğer konuya ne oldu ? :D :) Yoksa yeni bir başlangıç mı yapayım dedin ? :)

8. Doğru anime ve doğru kişi. Şimdi fantastik ve böyle orta çağlara ait şeyleri veya mitolojiyi felan seven birine Gundam izletirsen yanlış yaparsın x) Önce ne tür şeyleri sevdiklerini sor , sonra al bunu izle de. Gerisi çorap söküğü gibi gelir :)

İlk Naruto'yu görüp nefret ettiğim ama Ghost in the Shell'i görüp sevdiğim animeyi neden başkaları sevmesin ?

Gibi gibi. Bir de editlemeye üşendim :D

9. HolyAshura

HolyAshura User

İzleyip sevmeyeni demiyorum.İzlemeyip laf atanı diyorum.Neyse konudan çıkmayalım :)

10. Bu sadece kim kimdir konusu , hatta kişisel konum. Buradan da muhabbet yapabiliriz sorun yok en son bıraktığımda burada muhabbet yapmak serbestti :D Hala da öyledir eminim.

---------------------------------------------------------------------------

İzlemeyip laf atanlardan biriydim desem ? İşte Naruto'yu gördüm bir yerlerde ... hala o cümleyi hatırlıyorum ; ya bu ne haçahiçoğ saçmasapan bırak allasen o kadar Megas XLR felan varken bunu kim izler ? (o zamanlar o vardı.)

Şu an da bunu diyenlerin önyargısını yok etmeye çalışıyorum. Önyargı sadece anime için değil pek çok şey için kötü bir şey ve insanları güzel şeylerden uzak tutuyor. Ben de kendi tekniklerimle insanları anime kültürüne yavaş yavaş ısındırıyorum :) Ama istemezse zorlamıyorum. Dünya'da herkes anime izleseydi zevki çıkmazdı.

11. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Hayallerinize ulaşmanız temennisi ile yolunuz apaydınlık ve açık olsun.

İyi forumlar.

12. HolyAshura

HolyAshura User

Hocam öyle diyosunda benim en iyi arkadaşlarımdan biri öyle yani izlemiyor ama iğrençtir falan diyebiliyor.Zor yani bana göre bunu yapmak.

13. İkna gücünün kuvvetli olması lazım evet. Ama zor değil , arkadaşının sevdiği şeyler üzerinden git. Mesela atıyorum RPG oyunlarının hastasıysa arkadaşın Fate Zero veya SAO 1 izletebilirsin. Ya da gotik ve grotesk şeylerden hoşlanıyorsa D.Gray Man , Hellsing felan izletebilirsin.

İnsanların sevdiği şeyler üzerinden ikna gücünü kullanmak daha kolaydır :)

14. .NefeS.

.NefeS. User

Çok doğru bir yaklaşım şekli bencede =)

15. HolyAshura

HolyAshura User

Bu dediğin şey önyargısız insanlara göre bence :) Demek istediğim şey insanların aklındaki şey animeyi sadece çocuklar izler gibi şeyler.

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Öyle diyorsanız öyle olsun. :) :D

17. Hatırladığım kadarıyla siz bu forumun imzacısıydınız :)

18. Tekrardan hoş geldin :)
    Senin sevidiğin animenin oyunu çıkmış, steam'de gördüm :D

19. Onu göreli çok oldu :D Hatta Erken Erişim için başvuru bile yaptım ama onay gelmedi sanırım bilgisayarımın çöplüğü yüzünden :\ Her gün izliyorum tanıtımı. Her gün ... bütün gün ... durmadan izlerim :D

Zaten bilgisayarımı yükselttiğim anda ilk indireceğim oyundur kendileri.

Evet imzalarımla tanındım :) Ama işi ilerletip konulara görsel destek de yaptım bir kaçına. Kendi konularımı da genelde kendi görsellerimle hazırladım.

Niye ? The Simpsons'da bir çizgi film ama çocuklara göre olmadığını hepimiz biliyoruz :) Aynı şey South Park veya American Dad! için de geçerli.

Veya Disney'in filmleri ... Küçük Deniz Kızı filmini hangi aile oturup birlikte izlememiştir ki ? Veya Alaaddin'i ... veya Aslan Kral'ı ... ?

Anime de aynı. Yaşa göre izlenir. Mesela 10 yaşındaki çocuğa Neon Genesis Evangelion izletemezsin. Beyni bulanır. Ama 20 yaşındaki biri de Ao Haru Ride'den sıkılır. Herkese farklı hitap ediyor.

----------------------------------------------

Böyle diyorsa oradan vur. Simpson'lar da çizgi film ama içinde çocuklara göre hiç bir şey yok. Yada South Park. Hadi bunu da açıkla de sonra onu ikna et :)

20. Bende başladım o oyuna ama çok kasıyor, işlemci hızı yeterli, heralde ekran kartı dayanmıyo...