●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● Kimdir , Neyin nesidir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selam forum , bendeniz Loonie Tunes. Oyun içi adım ile -=[ Kristallon ]=-. Bu yazıyı bitirdiğinizde beni tanımış olacaksınız. Böylece uzun uzun tanışma faslına girmemize gerek kalmayacak ^^

Künye :

Adı : Ayberk
    Kullanıcı Adı : ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«●
    Sevdikleri : Teknoloji , anime&manga ve Japon genel kültürü , Çizim
    Favori Yemeği : Portakallı ördek :p
    Forum Süresi : (İçinde bulunduğumuz 2016'yı saymazsak) 3 yıl.

Kişilik Özelliklerim :

Sevecen , azıcık cıvıyan , bazen üzgün ama çoğu zaman neşeli biriyim ^^

Geçmişe asla bakmam ... benim için bir saniye sonra geçen her şey geçmiştir. Kolay affederim , bazen de hemen unuturum. Ama unutamayacağım şeyler de olur tabii ki.

Egoist biri değilim. Tamam belki biraz :p Ama fazlası benden uzaktır.

Oyun Geçmişim ve Niteliklerim :

2008'de başladım. Benden bir kaç yaş büyük birini oynarken izledim , beğendim :) Oynadım işte ... tabii acemilik işte. x2'den dışarı çıkamıyordum biraz korkardım :p

İlk Devolarium'umu kestiğimde artık gücümün farkına vardım ve o andan sonra DO maceram ciddi anlamda başladı.

Oyunda şu an orta-halli bir Goliath'ım. 21 LF3 ve 14 B02. Elit gemiler beni bulduğu yerde kesiyor ama bende x4 oldu mu ben de onları kesiyorum ^^ Diminisher var ama kullanmıyorum bana hantal geliyor :p Goliath'ta favori tasarımım Solace , genel olarak favori tasarımım Vengeance Lightning.

Oyunda görev yapmayı çok severim ... görevleri yaparak hem oyunun genel hikayesini öğrenirim (Evet ben o RPG oyunlarındaki görevlerin açıklama ve hikaye yazılarını tek tek okuyan kişiyim xD) hem vakit geçiririm hem de bedava ödül kazanırım :)

Oyunda en nefret ettiğim şey , birini kesince o kişinin diğerine chat'ten hava atması. Gerek yok bu kadar fazla övünmeye , alt tarafı serverindeki 30.000+ oyuncudan sadece bir tanesini kestin. Bir gün onu bir grup 10 kişi kestiği zaman tek tek gelin diye ağlarlar sonra ama.

Oyunda en sevdiğim şey ise CLO4K CPU. Gizlenmeyi oldukça severim ve her oyunda oyun tarzım stealth/sneak tactics yani gizlenme ve ani saldırılara odaklıdır. Silahlarım veya teknolojim mutlaka kamuflajlı olmalıdır ve gizlilik sanatıma uymalıdır.

DO dışında , sıkı bir MOBA , FPS ve RTS oyuncusuyum. 8 yaşımda en eski MOBA modlarını oynamışlığım vardır.

Gerçek Niteliklerim :

Gerçekte 16 yaşında bir çizerim. Oyunlar için hayran çalışmaları yapar ve aynı zamanda manga yani Japon tekniği ile çizgi-roman karakterleri de çizerim. Dijital çizim en sevdiğim tekniktir. 8.Sınıftan beri bu işle ilgiliyim ama hep bir şeylerin eksik olduğunu düşündüm. Lise 2'ye gelince de okulumu değiştirdim ve Grafik Tasarıma , yeteneklerimi geliştirmeye yöneldim.

Ayrıca bir program vasıtasıyla amatör müzikler de yaparım. Genelde önerilerimde kullanırım ama bazen kendim için yaptığım müzikler de olur.

Kitap okumayı severim. Kitaplığım ağzına dek doludur ... bana kitap yetişmeyince :D artık daha kalın kitaplara yönelmem gerektiğini anladım. Şu an Japon bir yazarın kalınca güzel bir kitabı var , onun peşindeyim ... nasipse alacağım ^^

Hayal gücümün neredeyse sınırı yoktur. Kitap okumaktan olabilir :p ama en ufak bir şeyden devasa şeyler çıkarabilirim ...

Tam anlamıyla teknoloji ve inovasyon aşığıyımdır. En sevdiğim kategori Cyberpunk'tur. Yani 2030 , 2065 , 2077 gibi yakın tarihlerde geçen olaylar , savaşlar , hikayeler ve oyunlar. Zamanında çevremde daha bilgisayarı olmayan tanıdıklarımız varken bizim Walkman , PC , DVD-Player , Plazma TV ve bir çok kulaklık , kablomuz vs. vardı ... bu sayede teknoloji ile hep iç içe oldum ve öğrenme yetim kuvvetli olduğu için neyin ne işe yaradığını , nasıl kullanıldığını rahatça öğrendim.

En sevdiğim müzik türü Classic Rock ve Dubstep'tir. Favori sanatçılarım klasik rock'tan Bon Jovi , Billy Idol , KISS ve dubstep'ten Excision'dır.

Japonya'yı aşırı severim. Japon Pop Kültürü olan anime&manga'lara da bayılırım. Kısaca bir otaku'yum.

İlk izlediğim anime zaten bir cyberpunk aşığı olarak Ghost in the Shell'di. Matrix filminin (ki o seriyi de ayrı severim) babası diyebileceğimiz bir anime. Matrix'in yapımcısı Wachowski kardeşlere ilham veren bir seriydi. Ayrıca yeni çıkan OPS III adını verebileceğim oyunun da açıkça Ghost in the Shell'den esinlendiğini görebilirsiniz. Motoko Kusanagi benim bir tanem <3

Ayrıca Japonca öğrenmeye çalışıyorum. Şu anda kelime haznem yeterli düzeyde ve sayıları biliyorum. Yakında kısa konuşmaları da öğrendim miydi Japonya turisti olmaya hazırım ^^

Forum Geçmişim :

Forumu ilk kez bir öneri sunmak için kullanmıştım. Yine acemilikten , bazı hatalar da oldu :D Ama çok iyi insanlarla tanıştım. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R onlardan bir tanesi. Gelecekte inşaallah İstanbul'da Mimar Sinan'ı tutturup DODGE ile büyük işler başaracağız ^^

Forumda pek çok güzel olaylara da şahit oldum. TR Goliath ve Vengeance'ın büyüyüşü , .-realkunt-.'un gerçekleştirdiği Forum Savaşı , Merhaba De'de yaşadığımız komik anlar , her türlüsünü gördüm. Bazı üyeler yeni forum gelince bıraktı ama biz eski emekçiler , yeni emekçiler ile de bir şeyler yapmaya çalışıyoruz işte :)

------------------------------------------------------------

Kısaca buyum :) Umarım beraber keyifli zaman geçiririz ^^

Son düzenlenen: 8 Mart 2016
    Spinaci, GREED, KING_EREN ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Yeni foruma hoşgeldin :) Keyifli vakit geçirmen dileklerimle

İyi forumlar.

3. Sağolun MOD um burada da beni yalnız bırakmazsınız inşaallah :D

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Yeni forumdada bizimle olduğunuz için teşekürler keyifli bir forum dileriö.

5. FENOMEN

FENOMEN User

Forumda zevkli vakitler geçirmenizi dilerim. Tekrardan hoş geldiniz :)

6. xxl-vega

xxl-vega User

hoşgeldin tekrardan. seni hatırlıyorum. umarım sen de benim nickimi hatırlamışsındır forumda :)

7. Konu güncell

İnsanlar birazda beni tanısın dimi amaa ahh kameralar ne kadarda güzell *şak şak* *şak* *şak* :D

KatilLaz53 bunu beğendi.
  8. hangi sv desin yanına bi uğrayım :)

9. asdfgasf

asdfgasf User

tr4

qnqa sende smilerin mayın haritasıolmuş gibi D::D:D:D:D::DD

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Aralık 2013
  10. Evet çok smiley kullanırım da ;) 1 mesajda en az 2 smiley kullanırım :D

Serverim TR4. İsmimi de yeni değiştirdim artık adım : Hatѕцлe•Mikц™│♪│ :)

11. Ey dost sana bir şey sorabilir miyim?

12. birşey sorcam da bu yeni yerde nasıl konu açılıyo fln filan saçma saçma yapmışsınız yeni forumu herşeyi değiştirdiniz bunu değiştirmediğiniz kaldı onuda yaptınız.

13. Ey yoldaş ; tabiiki ^_^

Yenilikleri beğenmiyorsan gidebilirsin *aha* kapı orada :/

14. Merhaba ,

Lütfen karşınızdaki kişi yada kişileri kırıcı şekilde konuşmamaya ve mesaj yazmamaya dikkat ediniz.

Konu açmak istediğiniz bölüme girin eğer yetkiniz varsa konu açabilirsiniz. Bazı bölümlere üyelerin konu açması yasaktır.

Resimdeki gibi sağ üst tarafta " Yeni Konu Aç " butonu olacak.

İyi forumlar.

15. El gardaş ben bi konu açacağım ama 'benden öğrendin,benden alıntı yaptın' demessin değilmi konunun konusu Müzik asıl konu ise darkorbit oynarken hangi müzikleri dinliyorsunuz hani sen televizyon ile ilgili konu açtın ya yani taklit demessin değil mi :)

16. Ne alakası varki benim konumla ? U_U' Açarsın elbet benziyorsa da ben zaten uyarımı yaparım ^_^

17. :D tmm tmm benzetmemeye çalışırım h.g.

18. Loonie bana PhotoScape kullanmayı öğretir misin ?

19. Hoşgeldin Kardeşim. Anladığım Kadarıyla Zevkli Bir Hayat Geçiriyosun . Birçok Ortak Yanımız Var :D :p :D

Son düzenlenen: 20 Haziran 2014
  20. Seni eski forumda hatırlıyordum :)
    Ama gene de hoş geldin oyuna :D
    (NOT:eski forumda ben senin imzanı çalmıştım ve uyarırdın ah o eski günlerr :( Şimdi ise ben senin konunu çaldım ve bir güzel uyarıyorsun :D eski forumda ben:AMERİKA_DÜŞMANI)