●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● Kimdir , Neyin nesidir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Evet , o benim.

2008'den beri oynarım bu oyunu ... ben bilirim diyenden daha iyi bilirim. Hala arkasındayım , tek sorunum ... ben üşengeçim. Üşengeç olmasam gemim Yarı Uber Full Elit olabilirdi ama fazla üstüne gitmedim hesabımın. Pişmanım ...

SULT4N|S£NC£R bunu beğendi.
  2. Captivity

Captivity User

Bende 2009 dan beri oynuyorum aynı hisleri düşünüyorum sürekliüşenmekten kasmadım portalda öylece saatlerce beklerdim her gün sonra bıraktım başladım aynısı oldu 4-5 kere aynıları tekrarlanınca insan eski oyuncu olsada bu hallerde olabiliyor :D

3. Hypnos.

Hypnos. User

Aha benim gibiler varmış :D Tam herşeyi fullemişken hesabım soyuldu birde siz düşünün :D 2008 den beri oynuyorum bende az hesap az server değiştirmedim hep üşengeçlikten :D Milletin 1 ayda yapacagını ben üşengeclikle 3 ayda anca yapıyodum :D

4. hahaa bende sizdenim :) 2008 başlangıçlı üşengeç bir oyuncu :) şu an tr2de soyulma gazisi bir çarlayım :D

Hypnos. bunu beğendi.
  5. Hypnos.

Hypnos. User

Bende ondayım TR 2 deyim ismin ne VRU musun

6. [​IMG]

Bilgisayar Labrotuvarında 1 hafta boyunca 30 saat civarı bir süre kalmaktayım ve bunun gibi şeylerle uğraşıyorum uygulamalar basit olabilir fakat işin en kötü tarafı hata yaparsan bulması zor.

Tenefüslerde bile sınıftan ayrılmıyorum.

En ufak bir hata uygulamanın çalışmamasını veya bozuk çıkmasını sağlayabiliyor.

Şimdi sen söyle bu kadar kodun arasında hata yapsan ve o hataları 1 saat aramakla/düzeltmekle geçirsen robot olmaz mısın ?

Ki ben daha yolun başındayım ben kararlıyım bu yoldan devam edeceğim programcı olmaya kesinlikle kararım var.

ve bunlar en basit halleri.

okul bittikten sonra veri tabanıyla uğraşacağım ingilizcemi geliştireceğim sen düşün artık robot olmayayımda ne olayım ? ?? :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  7. Konu benle alakalı değil biraz karışmak gibi olacak ama veritabanı hiç gördün mü?

8. Okulda görüyorum.

9. Ama bu web veritabanı galiba bölüm webe benziyor o zaman c#'la alakası olmaz kusura bakma :D C# veritabanında hataları bulmak bununla karşılaştırılamaz:D ya da sınıfta kodlamadan anlamayan bir sürü öğrenci olunca böyle bir his oluşmuş olabilir :) Webde veritabanı nasıl bir şeyse göstereceklerdi görmedik aynımıdır bilemem.

10. windows server için gene aynı sql server kullanılıyor , dil olarakda asp .net yani genel anlamda c# , css , gerek kısımlardada html kullanılıyor :d

BlackGhost™ bunu beğendi.
  11. HTML bunlar -_-

veri tabanına asıl olarak şu an geçmedik.

Şu an teoride görmekteyiz.

12. İstiklal

İstiklal User

Hocam beni çok bilmiş diye yargılamayın ama bu uygulama çok basit :)

Metin Belgesi , HTML Kayıt.

Kodlama sadece bu tablodan ibaretse aşırı basit

13. Zaten basit dedim

Fakat hata yapınca hataları yarım saat arıyorum o kafa yapıyor :D

14. zamanla alışırsın :) html gösteriyorlar güzelde , css de gösteriyorlardır inşallah

15. Yakında göreceğiz.

16. Ben seni çalıştırırım İngilizce'de merak etme :D

Heh , 30 saat demek ... vay be :| inşaallah Türkiye'de , olmazsa yabancı yerlerde iyi bir yere gelirsin ülkenin durumu malum çünkü bu alanda fazla ileride değiliz ...

Bir gün kendi oyununu kurarsan beni de Baş Grafik Tasarımcı / Art Designer olarak alıyorsun işe ona göre ! :D

17. Öyle bir şey olursa kendini öyle bir kasman lazım ki ayberk adam oyunu görünce VAY BEEE !!1!111 diye ekran başında şaşırmadan sevinçten bağırsın :D

18. Pff sen onu benim marifetli 3H kalemime bırak ;-D

Bana tek gereken şu an digital-art yapmayı öğrenmek. Dijital çizim beceremiyorum iğrenç oluyor :D

19. o konuda bende başarısızım :D

Fireworksden korkmaya başladım.

20. Fireworks değil Adobe Illustrator kullanman lazım. Bildiğin çizim yapıyorsun o programla. Beleşe kaçmak istersen de MediBang Pro ama ben mouse ile çizmeyi beceremiyorum :D

Ki oyun ise mevzu 3D biyometri oluşturabileceğin programlar ve yazılımlar lazım ve bunların hepsi $$$$$$