●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● Kimdir , Neyin nesidir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. Aga benim grafik becerim sıfır.

Kassam yaparımda eh işte :D

2. Grafik işi öyle sadece kod yazmakla bitmiyor :D Önce çizip oluşturman lazım taslağı sonra dijital ortama geçirip sonra 3d halini bitirmen ve sonra koda dökmen lazım.

Bu arada bilişim zor mu ? Ben 8.sınıfta ona yapacaktım tercihimi ama ailem istemedi. Ve bilişim okuyunca iş bulması da zormuş. Ve matematik lazımmış orada duyduğuma göre. Benim matematiğim kötü 0 bile değil -1 :D Karnede 2 yazıyor o da çalıştığım zaman :|

3. Matematik lazımda öyle ağır denklem felan değil :D

he ilerlersen denklemden beter olur ama :D

Aga bilişimde iş bulamam diye bir şey yok her yerden iş bulabilirsin yani sırf format at windows kur ondan bile para alırsın.

Benim akrabam vardı o da bilişim okuduydu mühendislik yaptı üstüne master. (halam)

Mercedeste çalışıyordu.

Bir akrabam daha var oda vatandan Apple a girdi 1 ay önce ingiltereden döndü

(amcam çokda severim kendilerini Allah kazadan beladan korusun ikisinide)

Ama aga bak sana söyleyeyim sende görsel üzerine yetenek varsa grafik üzerine oku.

Parayı gani gani kırarsın bilişim ne zor ne kolay çalışmazsan zor.

4. Grafik Tasarım ... hmm ... İzmir'de çok yok. Bir tanesi kız lisesi -_- Grafik Tasarım'a gideyim diorum , anlatıyorum ileride çalışıp iyi bir yere gelirsem 30.000 $ maaş bekliyor diyorum , söylüyorum ama olmaz diyorlar.

Ailem muhasebeci olmamı istiyor , önce para ve kaynak olsun sonra ne yapacaksan yap diyorlar. Mantıklı da aslında ... çalışıp mali müşavir olursam 15.000 TL cepte ve yapacağım sadece NetFix programı ile bir kaç tık ve tık. Ailem de muhasebe okuduğu için bana yardımcı olabilirler.

Ama ben istiyor muyum ki ... bilmiyorum.

Güzel Sanatlar'a da gidecektim İzmir'de sadece bir tane var ama orası da sakat ortam açısından ...

Ah be DODGE , ben ne yapacağım :|

5. Benim eski süper olan ingilizcemi tekrardan geliştirmem gerek....

Ben daha ileride ne yapacam bilmiyom.

lamer olmaktan korkuyom aga...

6. ...

...

:|

7. Unuttum aga :D

8. Ayberk Kötü Şirket 3 geliyor anladın sen ;)

9. Pff bana ne , bilgisayarım olmadığı sürece neye yarar :|

10. Aga ben sabrediyorum (İstesem şu an çok rahat kasa diezerimde malum babam saolsun alamıyorum)

İnşallah şu laptop gelir ya.

11. Life

Life User

kardes yazını tam okuyamadım acelem vardıda bisi sorcam pc laboratuvarını nerden buldun okuldanmı yoksa gitin bi paralı kurs felanmı ayrıca bisi da diycem yazılım orenmek ıcın nereye gitmem lazım ?

12. Arkadaş Bilişim Teknolojileri okumakta :)

13. _DODGE_

_DODGE_ User

Kardeş

İstersen internetten bile öğrenebilirsin.

Ama aşırı derecede ingilizce şart.

ve öğreneceğin programlama diline göre belgeleri bulma zorluğu değişkenlik göstermekte.

Kursa giderim diyorsan para vermen şart.

14. Aga sen bıraktın mı forumu ?

15. Yoo ?

16. Seni avatar fotorafsız görmek beni ürküttü :D

17. Birilerinin Motoko'ya garezi var :mad:

Bu fotoyu hatırlayan ? :D Ahh ilk kullandığım fotoydu forumda ama dur değiştiricem ,

18. Sen beni mi trolluyon ? Afk iken

Aklını alırlar böyle sen kime şekil yapıyon :p ? Benim adım Troll soyadım C4 uleyn :p

Trolleyeni trollerler daha demin ki gibi :p

19. O yaptığın trol değil sinirini çıkarmak ^^

Nası patladın strunere ama xDDDD

20. Sinirimi çıkarmadım afk taklidi yaptım sonucu bu oldu...

Taklaya getirene takla attırırlar ;)