Geri bildirim Low artık güncellenmeli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mehmet_Can tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Low a güncelleme gelsin mi ?

Anketin kapanma tarihi 18 Kasım 2020.
 1. evet

  100,0%
 2. hayır

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Mehmet_Can

  Mehmet_Can User

  Arkadaşlar az önce tek başıma lowu sonuna kadar getirdim fakat falconu açtıktan sonra içeriye adam alamadım kalakaldım öylece ortada neymiş efendim son röle açılmadan adam çağırılacakmış.
  Npc atom bombam o kadar elitim boşu boşuna gitti.
  Artık low a sağlam güzel bir güncelleme gelmeli.
  oyun hatası yüzünden şuan 50 bin uridum kaybım var.
  Ben gelişmekte olan bir gemiyim 50 bin uri bana göre çok.
   
 2. eray

  eray User

  Low kapısına önceden aegisle girip kami ata ata kasabildiğim kadar kasar çıkardım. Daha sonra bug yüzünden düzenleme gelmişti. Şu an yapmayı mantıklı bulmuyorum. Dediğiniz aslında mantıklı çünkü özellikle yeni başlayanların kasılabileceği bir kapı yapılabilir ve tek başına girip bitirebilme olmalı. Tabi maksimum seviye şartı getirilmeli ki suistimal edilmesin.
   
 3. Regulus

  Regulus Guest

  Merhaba,

  Low kapısı bir grup kapısı olduğu için kapı da gruplara göre oluşturuluyor. Yani içeriye girdikten sonra grubu bozarsanız eğer dışarı çıktığınızda bulunduğunuz gruba atanmış bir kapı olmadığı için tekrar aynı kapıya girmeniz imkansız. Grup kapılarında kapı bitene kadar grubun bozulmaması gerekmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgileri, Grup Kapısı S.S.S isimli konudan öğrenebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 4. Mehmet_Can

  Mehmet_Can User

  Ben bazen diyorum ki keşke 4. şirket açılsa gemisini kasmak isteyen buraya geçse bu şirkete diğer şirketten oyuncular giremese bu şirketteki oyuncularda diğer şirketlere giremezse iyi olurdu.
  ama hilede olmayacak...
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş