Geri bildirim LOW Kaldırılsın Mı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 26 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Hangisi

1. EVET (BUG KULLANANLARA EN UYGUNU BU)

70,0%
  2. HAYIR

30,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar merhba hepinize :) bildiğiniz üzere rütbeler sürekli artmakta , sıralama ve serverler çok zorlaşmaktadır.

Büyük klanlar low kapısından çıkmıyor FALCON yaratığını uyutarak haksız kazanç ve sıralama elde etmektedirler.

Arkadaşlar sizce kaldırılsın mı bu kapı ?

Bence kalkmalı bu kapı çünkü ne zaman yama gelse bu kapıya başka bir bug bulunuyor başka şekilde yine devam ediyorlar.

Ayrıca low kapısında ki yaratıklar rütbeye etki etmemeli bence.

Lütfen yorum yapınız ve ankete oy veriniz.

Son düzenlenen: 26 Ekim 2015
  2. Merhabalar,

Fikrinizi forum sayfamızda paylaştığınız için öncelikle ekip adına teşekkürler.Bakalım arkadaşlar konuya fikirleri ile nasıl katkıda bulunacaklar.

İyi forumlar

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  3. Sizde fikrinizi sunarsanız bende memnun olacağım :)

4. Merhabalar,

Oyun sunucumuz sadece low için değil bütün alanlarda düzgün ve sorunsuz oyun oynanması için elinden geleni yapıyor.Bence birazda hak ederek emek vererek bir şeyleri başarmanın tadını çıkarmak lazım.Emek verince her şey çok güzel oluyor.Gerçi forum sayfamızda bug ve benzeri şeylerle ilgili sürekli uyarılar yapılıyor.Burada sizin aracılığınız ile bir kere daha dile getirmiş olalım.Lütfen emek vermenin zevkini çıkaralım.

İyi forumlar

5. Hocam peki sizce kaldırılmalı mı kapı ? Çünkü oyuncular uyari dinlemiyorlar habire fırsat peşindeler.

Yama geliyor bug buluyorlar yine.

•*Sehzade*• bunu beğendi.
  6. Merhabalar,

Bu sorunuza şöyle cevap vereyim,bence düzgün tamamlayanların hakkını yememek için kalmalı yanlış davrananlarda sonuca katlanmak zorunda kalır.

İyi forumlar

7. Hocam lowcular bannlanmıyor ki ?

8. Merhabalar,

Bakalım arkadaşlar konuya fikirleri ile nasıl katkı sunacaklar.Konuyu komple ben cevaplamış olmayayım.:)

İyi forumlar

9. Konuya oyum olumlu. Sorunlar çözülene kadar kapı geçici bir süre kaldırılmalı veya devre dışı bırakılmalı. Buda benim düşüncem :)

10. Size şu kadarını söyleyim. Bu kapı icat edilene kadar bin başıydım. Şimdi ne olduğu belirsiz 2 çizgiden oluşan bir rütbeye düştüm. Hakkıyla yapanların hakkını yememeyi düşünürken bir yandanda zaten hakkı yenmiş olanları düşünseniz iyi olur kanaatindeyim.

11. Bak ben yazın acemi binbaşı oldum 1 günlüğüne ertesi gün 50 k arttı rütbe.

Uzmana düştüm şimdi acemi binbaşı 750 k rp istiyor.

12. Low rütbeyi sandığınız kadar etkilemiyo.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  13. Heee tabi canım falconu kessinler RP uçuyor...

Zaten oraya gelene kadar deli gibi yaratik kesiyorlar deli gibi rp geliyor.

Hadi onu geçtim adamlar falconu 30 dk da kesiyor saatte 2 falcon eder günde 48 falcon eder.

Oradan gelen uriylede bol bol gamma açıyorlar gelen cephane ilede baskın sen dusun.

14. 1 lowdan gelen rp 1k küsür bunuda ortalama 30 dk da yapıldıgını varsayarsak saatte 2k küsür rütbe ediyo baskın atarak cok daha fazla rütbe kasılabilir.rütbeleri 2 ye katlıyacak kadar yeri yok lowun gözünüzde fazla büyütmüşünüz

15. Yukarıda mesajı editledim tekrar bak.

16. aries123

aries123 User

Kaldırılmalı sadece kapıda kamiyi iptal etmek yetmiyor...

17. Ben sadece low olarak rütbeyi fazla etkilemiyo demek istedim ordan kazanılan uridiumlarla yapılacak rütbeler konusunda haklısın ama yinede rütbelerin bu kadar yükselmesinin sebebi oyundaki üye sayısının azalmasına bağlıdır.ayrıca kapı kaldırılmadan sınır koyulursa mesela günde max 3 low gibi güzel bi önlem olabilir

18. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kesinlikle katiliyorum bu bug yuzunden rutbeler anormal artti sebebini cozemiyoruz kasil kasil dusuyor ve bu kapi nasilsa duzelmeyecek bunun cok mucadelesini verdik haksiz kazanca hayir +1

19. Soru ile cevaplar çelişkili.
    Soru LOW kaldırılsın mı diyorsun cevap olarak evet kaldırılsın(bug kullananlara en iyisi bu) Hayır kaldırılmasın hiç birşey.
    Hem ayrıca bug kullanmayanlar kaldırılmasın diyemez mi.
    Mesela ben bu etkinlik kapısı bittikten sonra tekrar LOW dönecem klandan arkadaşlarla ve bug kullanmıyoruz x2 sepromla 3 kişi 25 dk da yapıyoruz kapıyı ve 5-6 saatte bayap uridium kasıyoruz.
    Ve ben bunun kaldırılmasını neden isteyeyim.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  20. Falcon için bütün npcleri kesmek gerekiyor eğer bunu atlatacak bug varsa sıkıntı tabi ama sadece falcon uyutuluyorsa fazla sıkıntı olacağını sanmam. Yinede low vakasını unutmadım kaldırsınlarda kurtuluyum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.