Geri bildirim LOW Kaldırılsın Mı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 26 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Hangisi

1. EVET (BUG KULLANANLARA EN UYGUNU BU)

70,0%
  2. HAYIR

30,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ELFİDA___

ELFİDA___ User

hayır kaldırılmasın kesilme korkusu olmadan rahatça kasılıyorum eylenceli oluyor o kapı . rütbeler oradanmı oluyor sadece ? bırak bu low kapısını neler dönüyorr nelerr low la olsaydı bende biyerlerde olurdum rütbemle .

2. Aliens

Aliens User

Birkere kaldırılması DO ekibini utanç durumuna sokar. Çünkü; 'Bir kapının bugunu kapatamadılar, kapıyı kaldırdılar.' Olur. Bence çok güçlü ve detaylı bir şekilde kapıyı Restore etsinler. Böylece hem low yapmayı sevenler kapılarına devam eder, hemde haksız kazanç ortadan Kalkar. Bir şeyi kaldırmak yerine önce onu kusursuzlaştırsınlar. Sahsen ben low kapısını eğlenceli ve güzel buluyorum. Kaldırılsın istemiyorum.

3. Kapının kaldırılmasına gerek yok şuan içinde bulunduğumuz etkinliğin kapısı gibi bitirince belli bir soğuma süresi olsun buda günde 3 defaya denk gelsin. Daha Low kapısını hiç yapmadım ama içeri girip nasıl bir yer olduğunu gördüm. Yukarıda kalan yorumlarıda okudum kamide atılmıyorsa kapıyı kaldırmanın anlamı yok gayet emek ile yapılan bir yer. Npc uyutmaya gelince hangimizi uber kristallon görevi vesaire yaparken uyutmuyor? O kadar abartılacak bir durum değil rütbe puanı kasmak isteyen kutudan çıkıp yaratık kesip kapı yapmanın ne demek olduğunu bir hatırlasın derim.

4. bence böyle saçma saçma konular açmayın ona bakarsanız alpha dan tutun hadeste bile bütün yaratıklar istesende istemesende uyuyor 1 tanesi uyusa bile ben lordakium kesiyodum istemeden kendisi uyudu low da uyutmayan kişilerin lütfen hakkını yemeyelim

5. Darion26

Darion26 User

sen alpha gibi kapıları low ile bir tutuyorsan yolun başındasın...alphayı inşa edersin ama lowu her dakika yaparsın ;) edit: lowda uyuttma bugu var ama kapılarda yok

Son düzenlenen: 27 Ekim 2015
  6. off kapılarda var uyutma bugu var modlarım özür dilerim reklam yapmak istemem ama zorundayım youtubeye gir ********** yaz darkorbit oynayan bir kişidir zeta kapısına tıkla o kapıda uyuttu devourer i

hem low da anca 8 k uri kasarsın ama tek gidersen en fazla 11

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2015
  7. Darion26

Darion26 User

zetayı günde 1 kere yaparsın ama lowu 10 seferde yaparsın herseferinde 5k alsan sen düşün ve bi kere uyudu die her zaman uyumaz ;)

GREED bunu beğendi.
  8. Konu kapatılsın yeni bir düzenleme ile konu açacağım.

Bu konuyu açmamın sebebi fikir toplamaktı. İnsanların fikirlerini ve görüşlerini almış oldum ve fikirlerini güzelce izah ettiniz.

Hepinize teşekkür ederim.

9. GREED

GREED User

Kalksın madem düzeltemiyolar +1

10. ELFİDA___

ELFİDA___ User

low diyorsun adamların normal kapıları kaç dakkada bitirdiklerine bakarmısın?? mucizee gibi . uyumasın falkonda nedense bana hiçç denk gelmedi uykucusu:( demekki senin şansına uykucu falkon gelmiş:)

11. okul okuyan biri 1 gunde max ne kadr istersede 10k rutbe puanı kasar ki darkın %90 ogrenci lise 1 lise 4 aralıgı iken gunde 50k 100k rutbe kasmak nedir acemi binbaşı dan duştum uzman yuzbaşıya adamlar bi kasıyor
    uzman binbaşının altı olanlar hep ogrenci ogrencilerin zamanı yoken nasıl kasıyolar tabikide bug .

12. Merhaba ,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.