Low Kapısı [Acil]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheMaster tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TheMaster

TheMaster User

Son 3 Gündür Gecemi gündüzüme Katarak 500 K ya Yakın Urindium Kastım.Low Kapısında.

Bugun Her Zamanki Gibi Olağan Bir Şekilde Kapıya Girdim Ve Her Zamanki Yaratıkların Yarısı Gibi Bir Şey Geldi.
    Yani Yaratık Sayısı Çok Azdı.
    Kapıyı Bitirdim Ve Eskiden Yaptıklarıma Göre Çok Düşük Urindium Aldım.

Bu Kapıyı Ne Kadar Çok Yaparsak O Kadar Yaratıklarımı Azalıyor Acaba ?

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

low kapısı ile ilgılı benım bıldıyım eskıye nazaran bıraz daha guzel oldu yaratıklar kaçmıyor her kamıkazıde patlıyorlar yanı yaratıkların peşinden gıtme gereyı duymuyorsunuz buda sizi için dahha avantajlı oldu eskıden 3 veya 5 kışı gırerken şuan tek başınıza pet kamıkazı atıp yaratıkları kovalama derdınız olmuyor

Keyıflı forumlar

KARANLIK bunu beğendi.
  3. viper1903

viper1903 User

diğer galaksi kapılarında oluşan bug lar olmaya başladı değişiklikten sonra
    kamikaze atıyosun bir sürü yaratık patlamasına rağmen yazmıyor.uri tp vs boşa gidiyor ve dalga dalga geldiği için o bug tan sonra o yaratık çıkmıyor.
    örnek: 2 dubayı açınca çıkan yaratığın ilk dalgasında bug olarak patlayıp yazmadıysa sonra çıkacak olan dalgalar çıkmıyor ordan. 4-5 dalga gelmesi gereken yeniden gelmiyor.
    sonuçta 20bin uri kasacağın kapıda 13-14 bin uri alıyosun buglardan dolayı

4. Merhaba ;

Hiç bir zaman 4. röleyi açmam ben, çünkü 4. röleyi açtığınız zaman Century Falcon'da peşinize takılıyor ve daha zorlu bir hale geliyor. 3 röle'nin tüm yaratıkları ile toplamda 11k uridium veriyor. Röle'ye sıkarak kamikaze atarsanız yaratık kaybolması gibi bir sorun yaşamazsınız.

Keyifli Forumlar.

5. viper1903

viper1903 User

sorun olduğunu kabul ediyosunuz yani peki bununla ilgili bi çalışma niye yapılmıyor.aynı sorun x-5 haritasında da oluyor kamikaze atınca patlayan yaratıkları yazmıyor.

6. Durum teknik ekibe iletilmiştir. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.