Öneri Low Kapısı Normal Güçte Olsun

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ tarafından 16 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Low Kapısı Yaratıkları Normal Güçlerinde Olsun mu ?

1. Evet,

90,0%
  2. Hayır

10,0%
  1. Ben Low Kapısında Çıkan Yaratıkların Canlarının Normal Güçte Olmalarını İstiyorum.
    • Bulunan bugları kapatmak için yapılan yeni düzenlemelerden sonra artık lowu kimse tercih etmiyor, tercih edenlerde 8 kişilik grupta ful elit aegis gemiler. Lowun tercih edilmemesinin en önemli sebebi yaratıkların her özelliğinin 3 katına çıkması.
    • Örnek verecek olursak ilk dalga vegrantlar tanesi 9 k vuruyor 10 taneden fazla geliyor 100 k hasar saniyede, tabi bir tanesinin toplam canı 240 k oluyor (devolariımdan biraz fazla). Normal derecede olan (x1 le 5 k vuran gemi) üç gemi bunların karşısında ne yapsın birincisinden geçse her dalga 2 katı kadar zorlaşıyor. Yani low sadece x1 le 10- 15 k vuran gemilerin toplanmasıyla yapılan bir kapı oldu.
    • Eskiden 2 kişi girer kese kese 1 saate bitirirdik, Vuruş gücümüz 4 bindi. Artık yeni oyuncular güçlü bir klanda değilseler gemiyi rahatça kasamıyorlar. Low'a yenilik gelmesi yani yaratıkların normal güçlerinde olması onlar için çok daha iyi olacaktır.
    Low'u Eskisi Gibi Herkes Yapabilsin. Desteklerinizi Bekliyorum.

2. Merhaba ,

LoW Kapısı 'ndaki değişiklikler oyuncuların suistimal etmesi nedeniyle yapıldı. Bir kaç güncelleme ile şu anda olduğu haline getirildi. Pek bir değişim yapacaklarını sanmıyorum.

İyi forumlar.

3. •Kıyamet•

suistimal dediniz 4,1 4,2 4,3 de adamlar yilladir kasio o ne olacak
    sabir demi :)

4. Merhaba ,

İllegal bir şekilde kullanılan her türlü şeyi gerekli yere raporlayıp bildiriyoruz. Oyuna müdahale edip bizlerin yapması gereken bir şeyler varda bizler mi yapmıyoruz çok merak etmeye başladım. :)

İyi forumlar.

5. Merhaba ,

Bizler ilettik ne yapılıyor ya da neden bu kadar zaman geçmesine rağmen bir şey yapılmadı bilemiyoruz. Ben cevap verdim tabi ki inanıp inanmamak sizlere kalmış bir durumdur.

Yukarıda yazdığım gibi bizler gereken yere iletiyoruz ayrıntılarını bilemiyoruz. Çünkü bize sürekli olarak bilgi verilmiyor.

İyi forumlar.

6. Tüm önlemler alınmış bencede gücü düşürülmeli :) 1 kat olmuyorsa 2 kat olsun
    +1

7. anakin5555

anakin5555 User

Sanmam ama senin için +1:)

8. Zaten Lowda Bug Kalmadı Artık Suistimal Edilemez. Bu Yüzden Normal Güçte Olmasını Öneriyorum.

9. Merhaba ,

Müdahale edildiği zaman yani değişiklik yapıldığında yeniler ortaya çıkabilir. Bence dokunulmaması daha iyi olur. :)

İyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  10. En eski haline dönmeli misal ben elit biriyim falconu tek kesebiliri dimi ?
    girerim grup kapısına arkdşımla 15dkda bitirp çıkarız
    şimdi low diyince herkes 1:30 saat kim ugraşcak diyor

misal eskiden vip oyuncular kamikaze atıp roleleri kese kese kapıyı yapıolardı veya falconu açıp diger yartıkları kaçırtıyodu sadece falcon kesiyordu :)

en mantıklısıda oydu falconu kesmek sadece 5k uri veriyodu 1m dp 1 m kalkan vardı 5k roket atıyodu 10k sıkıyodu vubikondan bile karlı bişey ama darkorbit bunu ne zaman fark etti hemen bug açtı ki bunun degiştirebilsin oyuncular bugu kulanınca hemen düzenleme yapıldı ..

*LİON*[TET] ve *FastMonster* bunu beğendi.
  11. Güncel

Güncel

Konu Günceldir.

Güncel Konu :D

Her Güncel Deyişimde 1 kişi Olumlu Oy Kullanıyor :D ben 1 ay kadar güncel diyeyim en iyisi :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Şubat 2017
    anakin5555 bunu beğendi.
  12. Aliens

Aliens User

Değiştirdikleri bir şeyi eski haline alacaklarını sanmıyorum. O kapının eski hali yüzünden oyunun ne hallere geldiğini unutmadım. Ama şu şekilde olabilir, 3. ve 4. rolede iki kez Falcon gelebilir. Böylelikle kapıya ilave 15.000 Uridium daha gelmiş olur ve daha yapılması karlı hale getirilir.

13. Orda haklısın eski haline getirmezler ama lowda ohal sıkı yönetim var bu süreç çok uzadı :D

Güncel.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2017
  14. sunlime

sunlime User

Bence artık low a dokunmazlar low defteri kapandı ne yazık ki eskisi kadar kimse yapmıyor..

15. Biz haftada bir yapıyoduk geçen aylarda :D Duvarlar Kalksın Demiyorum Yaratıkların Canları Vuruşları Normale Dönsün İstiyorum.

Konu Güncel

Güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Mart 2017
  16. xxkubixx

xxkubixx User

parasını kasan kasmış zamanında maşallah.
    benim petim bile yok, bi kere bile girmedim oraya :D

17. floppy43

floppy43 User

Aynen kardeşim katılıyorum yeminle low kapısının CILKINI çıkardılar dün 3 tane full elit arkadaşla girdik onlar bile zorlanıyordu lovu çok abartmışlar yaa eski haline döndürülsün adminlerede buradan sesleniyorum hadi oy birliği ile üstün gelinirse oyunda ona göre değişiklik yapılır diyordunuz. hadi oy birliği ile üstün geldik işte yapın değişikliği lowu eski haline getirin oy birliği olarak üstün geldik işte çok şükür hadi değiştirin lowu ve eski haline getirin neden lowu eski haline getirmiyorsunuz ? yoksa söyledikleriniz sadece birer laftan mı ibaret ?

18. Güncel.

Güncel Konu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2017
  19. Normalin 3 katı değilde 2 katına indirmeleri daha iyi olabilir. Kişi sayısı zorunluluğunun da 2 ye düşürülmesini isterim açıkçası.

★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş