Öneri Low Kapısı NPC Düzenlemesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve **CASPER**47 tarafından 5 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

NPC'ye Kısıtlama Gelsin Mi?

1. Duvarın İçinden Geçsin

15,2%
  2. Duvarın İçinden Geçmesin

84,8%
  1. Low kapısındaki npcler duvarların içerisinden geçerek extra zahmet e yol açıyor 10 dakikalık kapıyı haritayı tavaf ederek 20 dakikaya kadar uzatıyorlar duvarların içerisinden geçememesi bir çok oyuncu için faydalı olacaktır

2. onun yerine deli dana gibi kaçmasalar daha iyi canları azalınca kaçmasalar fln

3. Miralay000

Miralay000 User

Nimesis kullanabilirsin :) çok isabetli tercih olacaktır.

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Tamamı büyük harften oluşan anket ve konu başlığınız tarafımca düzenlenip; indeks bölümüne konunuz kelenmiştir.

İyi Forumlar.

5. smoonrise

smoonrise User

Ben oyumu hayır olarak kullandım.Sebebi hali hazırda zaten blde mid kesemeyenler lowda seri haksız uri kasıyor bunuda 3 parti yazılım sayesinde her kapıyı yaptıkları gibi bu kapıyıda girip yapıyorlar , bunun ile ilgili kaç defa supporta kanıt video ve şikayet paylaştım ben bile sayısını unuttum ve hala duvardan yaratık değil gemi geçiyor bazı duvarlardan ve low süresini kısaltıp seri şekilde haksız uri kasıyorlar ve bu gibi sebeblerden ötürü benim oyum hayır oldu .

Bu dediğin vardı bir zamanlar low kapısında pet kamikaze ile dünya uri kasıldı haksız yere lowdaki yaratıkları ortaya toplayıp sadece pet atıp kesip milyon uriyi neredeyse yarım günden biraz fazla zamanda kasıyorlar ve bunu kapadı merkez şikayetler ile bunu bildirenler biride bendim kesin bende önce yazan olmuştur ama yan gemi ile girip pet atıp tüm uriyi tek gemiye alıyorlardı.

Genel olarak low kapısı çıktığı dönemden beri hep bug ve avantaj yeri oldu sorunlu bir kapı , hali hazırda sorunları devam ediyor haksız uri hala kasılıyor içeri giriş gemi sayısı yükseltilmeli ve duvarlardan geçiş ve diğer bugları kapatılmalı bunların yapılması düşük ihtimal ama olması gereken bu.

6. TersLale

TersLale User

Korsan yaratıkları gibi bir yere kaçmasın. Grupta illa kaçıran oluyor, uğraştırıyor.

7. kamikaze kapalı şuan

8. Konu başka, senin yazdıkların başka. Konu NPC lerinde bizim gibi duvardan geçememesi isteği. Konu ve ankette nerede gördün PET atılma isteğini ? Bizim istediğimiz NPC ler ile şartların eşitlenmesi. Onlarda oyuncu gemileri gibi duvardan geçemesin. Bu isteğin neresinde haksız kazanca yol açacak bir durum var ? Zaten yaratık kesmek monoton ve sıkıcı, bir de yaratıkların peşinde haritada koşturmak daha sıkıcı bir hal oluyor. Zaten LOW da dengeleme adına oyuncu aleyhine bir sürü dengeleme geldi, Bari bir kere de oyuncu lehine bir dengeleme yapılsın. NPC ler de oyuncu gibi duvardan geçemesin.

tryhardD bunu beğendi.
  9. tryhardD

tryhardD User

Tabi canım bence kutular ve palladium da kaldırılmalı çıktığı günden beri haksız kazanç kapısıydı, belki npcleri bile kaldırmalıyız sonuçta onlar da haksız kazanç kapısı... en iyisi aylık 200 tl karşılığı herkese 1 m uri verilsin onla idare edilsin... Bu düşünce şekli bot kullananlarda da var bilginize ondan biraz düşünerek yorum yapmalısınız smoonrise...
    Konuya gelince bence de npcler kaçmamalı zaten yeterince uğraştıran bir kapı ve oyunun uzun süreli ve muhtemelen kalıcı olacak kronik laglı halinde kalacak ve bu kaçma olayıyla birleşince çok can sıkıcı bir duruma yol açıyor.
    Not: Eğer LoW kapısından bu kadar rahatsızsanız rica ediyorum ayrı bir konu açın ve makul bir sebep verin ve yerine de koyulabilecek bir alternatif önerin sadece onu kapayın demekle olmuyor...

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Dostlar genel bir uyarıdır, seviyeli sohbet ortamınızın argolu tartışma ortamına dönmesini kimse istemez :)

İyi Forumlar.

11. Elbette :D Konu başlığı belli farklı konuları tartışmaya açmaya çalışan olmadığı sürece tartışma olmaz.:)

12. smoonrise

smoonrise User

Bende suan açık ve atılıyor demedim , eski açık vardı ilk yaratık kaçmaması değişti onu belirttim .
    Benim fikrimi bu şekilde duvardan geçmesi 3 parti yazılım ile low yapanlar için en azından bir sorun bununda böyle kalması gerektiği düşüncesindeyim .
    Ben kapı kaldırılsın yazmadım ama açıkları çok fazla oluyor duvardan geçmesi zorlaştırıyor kapıyı evet bununda 3 parti yazılım kullananlar için gayet sorun çıkardığı için değişmesin dedim . Yazmadığım yada ima bile etmediklerimi örnek vermesen daha doğru olur .

13. Arkadaşlar konu kaçması değil hadi onu geçtik artık duvardan geçmesi cidden can sıkıcı bir hal alıyor kapıdan soğutuyor. Yeni başlamış veya orta düzey gemiye sahip kişiler zorlanıyor yapmakta bir yaratik için haritayı tavaf ediyoruz. (desteklerinizi bekliyorum)

14. 34KAAN34

34KAAN34 User

3. parti yazılım kullananların umurunda bile değil bu durum. Taş atıp ellerimi yoruluyor? Onlar 3. parti yazılım sonrası gündelik hayatlarına dönüyor, canları savaşmak istediğinde zahmetsiz kazançları ile elde ettikleri malzemeleri kullanıp sadece eğleniyor. Kendisi oynayan ise yaratık peşinde koşmaktan yorgun ve bitap düşüyor, kovaladığı yaratık elinden kaçınca dakikalarca onu takip etmek zorunda kalıyor. En azından eşit şartlarda hem yaratık hem oyuncu duvardan geçemese bir nebze olsun emeği ile oynayana eziyet olmaktan çıkar. Konu bundan ibaret. Sen hala 3. parti yazılıma takılıp kalıyorsun. 3. parti yazılımların engellenmesi farklı bir konu.

15. smoonrise

smoonrise User

Herkez aynı fikirde olmak zorunda değil aynı düşünmek gibi bir mecburiyette yok beyenmezsin veya o düşünceye katılmazsın , bende kendi düşüncemi yazdım oyumuda verdim bu özgür bir karar oy vermek buda değiştirilemeyeceğine göre .
    Genel olarak her düzgün ve emekleri ile oynayan oyucuda olması gerektiği gibi bende 3 parti yazılımların ceza almasını hemde ağır bir ceza ile uzun süre eski hallerine gelemeyecek şekilde ceza almalarını istiyorum ama bu konu özelinde ceza alsın gibi bir öneride bulunmadım bu yüzden bu konuda low kapısı önerisinde 3 parti yazılımlar banlansın yazmadım low kapısını suistimal ettikleri için kolaylaşmasın diye yazdım düşüncemde hala geçerli . Senin fikrim sana özel saygı duyarım aynı fikirde değiliz bu konuda demekki yapacak bişey yok .

16. 34KAAN34

34KAAN34 User

Anlaşamadığımız nokta sen 3. parti yazılımlar için zor olsun düşüncesindesin; ama 3. parti yazılım için kolay yada zor diye bir ayrım yok. Kendisi oynayan içinse bu zorluk gereksiz ve can sıkıcı. Amaç oyuncuya hoş vakit geçirtmek ve keyif almasını sağlamak. İkimizin tartışması anlamsız. 3. parti yazılımları öne sürerek karşı çıkılmasını doğru bulmuyorum. Benim fikrimde bu. Emeği ile oynayanların lehine olduğunu düşündüğüm için oyum olumlu ve hep öyle kalacak. 3. parti yazılım var diye gereksiz zorlaştırmalara karşıyım. Saygı karşılıklı. Her kullanıcı kendi fikrine göre oyunu kullanacak. Kararı ise merkez ekip verecek. Bu anketin bir yaptırım gücü yok sonuçta. Öneri ve istek olarak kalacak.

Not : Sürekli cevap yazmamı şahsi algılama lütfen. :) Konu güncel kalsın istediğim için yazıyorum. İyi oyunlar, iyi eğlenceler.

17. TanrıEru

TanrıEru Guest

Düşüncen çok yanlış bence sebebi şu program kullananlar burada kaybettiği 4 5 dakikayı sence ne kadar önemser vakit harcamıyor zaten kendisi umurunda bile olmaz fakat bu eliyle low dönen kişiler için son derece rahatsız edici ve yorucu ayrıca zaten program kullananları rahatsız etmenin pek mümkün olduğunu sanmıyorum bunları engellemek için eliyle oynayan insanların oynayışını yavaşlatmak mantıklı değil botları engellemek istiyorsan botları engellersin haritadaki yaratıkları botlara göre düzenleyemezsin impulse tallon cubikon protegit bunların hepsıne tek tek el atmak gerekir eğer botları bu şekilde durdurmak istiyorsan

tryhardD bunu beğendi.
  18. smoonrise

smoonrise User

Low kapısında zaten yaratıklar eskiden beri duvardan geçiyor yeni birşey yada değiştirilmiş birşey değil , 8 iris lf3 zamanı bile böyleydi ve kesmek inanılmaz zordu bu zaman göre şimdi bo3 ler ve pro lazerler var 16 lvl gemiler diroit düzenleri neredeyse her gemi güçlendiricisiz gezmiyor modüller geldi yavaşlatma roketleri var çeşit çeşit yani lowda imkanlar çoğaldı kasılma ve süre açısından ama girip 2 dk çıkmak hesabı 3 parti yazılımcılara fayda sağlar . Bu kadar güç çarpanı ile low kolaylaştırmak bana anlamsız geldi .
    Örnek olması için bir konudan bahsedeyim sana geçen rütbe için açılan bir konu vardı yapılan kapı sayısı etki etsin diye , orada da aynı şeyi savundum x-1 sabaha kadar kapı dönüyor biz ve o hesabın sahibi uyurken bunu kabul etmek denge konusunda yanlış olur diye hayır oyu verdim . Düşünce çok güzel ve mantıklı fakat suistimal ihtimali olduğu ve yüksek ihtimallede olacağı için aksi yönde oy kullandım

Bu konuda öyle aynı şekilde seri seri gemisine low döndürenler için daha iyi imkan sağlamak mantıklı gelmedi bende oy hakkımı kullandım .
    Sen yaz dostum ben yeterince yazdım mesaj yukarı çıkacağı kadar çıkdı konu :) ben daha bu konuya cevap yazmam herşeyin hayırlısı kararı merkez verecek senin dediğin olsa ne ben oyunu bırakıcam , benim dediğim olsa nede sen oyunu bırakıcan sonuçta herkez oyundaki serüvenine devam edecek :) selametle.
    Sende benim gibi özgür iradeni kullanıp oyunu benden karşı tarafa olan fikir için kullabilirsin , bunun için herhangi bir engel yok .

19. Konu günceldir arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum.

20. 34KAAN34

34KAAN34 User

Bir ümit bekliyoruz :)

Sayfayı Paylaş