low kapısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve METAFOR-06[SELCUKLU] tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Low kapısı hakkında bilgi verebilecek varmı?

2. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Low ( GRUP ) Kapısı ; ( Alıntıdır )

1- Kapıya girmek için grubun lideri olmanız veya grup liderinin kapıda olması gerekmekte. Aksi durumda kapıya atlayamazsınız. Bunun için herhangi bir gemiye grup atıyorsunuz. Kapıya atladıktan hemen sonra gruptan çıkıyorsunuz.
    2- Haritada bulunan 4 adet şamandıraları tek tek aktif ediyoruz (5-6 saniye ateş edince otamatikmen aktifleşiyor.)
    3(a)- Her şamandıra aktif edildiğinde dalgalar gelecektir. Eğer pc'nizin performansı düşükse her şamandırayı aktif ettikten sonra yaratıkları kamikaze ile köşelere yollayın. Sonra diğer şamandırayı aktif edip bu şamandıra için de aynı şeyi uygulayın. En sonunda haritaya yayılmış bir şekilde ve canları 1-2 sıkımlık kalan yaratıkları gidip tek tek ve rahat rahat kesebilirsiniz.
    3(b)- Eğer pcnizin performansı iyiyse bütün şamandıraları aktif edip yaratıkları bir şamandıranın yanına getirin. Şamandıraya sıkın ve kamikaze patlatın. Şamandıraya sıkmamızın sebebi kamikazeden maximum şekilde faydalanmak içindir. 3-a yerine 3-b takiğini kullanırsanız zamandan %100 tasarruf edersiniz.
    4- Haritadaki yaratıkların sayısı belli bir miktarın altına düştüğünde otamatikmen bir dalga daha gelecektir. Eğer yaratıkların sizi göreceği menzilin dışında olursanız yaratıklar ortadaki istasyona gideceklerdir. Haritadaki yaratıkları kestikten sonra ortaya gidip bütün yaratıkları peşinize çekip tekrardan kesime devam edebilirsiniz.
    5- Haritadaki yaratıkları temizledikten sonra haritada Century Falcon kalacaktır. Yaratığın kesilmesi el beceresi ve emek gerektirmektedir. Ama verdiği ödül (5.000 uri) dikkate alındığında bu emeğe değecektir.

Evet bu süreçte kazanımlarınızı iredeleyecek olur isek ;

*5 Kişi ile tamamlandığında ; 4.973 Uridum , 1.034.000 Tecrübe Puanı , 1.698.840 Kredi , 2.923 Şeref Puanı elde edilmektedir

*4 Kişi ile tamamlandığında ; 6.216 Uridum , 1.292.500 Tecrübe Puanı , 2.123.550 Kredi , 3.654 Şeref Puanı elde edilmektedir

*3 Kişi ile tamamlandığında ; 8.288 Uridum , 1.723.334 Tecrübe Puanı , 2.834.400 Kredi , 4.872 Şeref Puanı elde edilmektedir

*2 Kişi ile tamamlandığında ; 12.432 Uridum , 2.585.000 Tecrübe Puanı , 4.247.100 Kredi , 7.308 Şeref Puanı elde edilmektedir

*1 Kişi ile tamamlandığında ; 24.864 Uridum , 5.170.00 Tecrübe Puanı , 8.494.200 Kredi , 14.616 Şeref Puanı elde edilmektedir

yada isterseniz sadece tek başınıza Falcon İmhasından ; 5.000 URİDİUM 1.000.000 TP , 5.000 ŞP 1.000.000 KREDİ elde edebilirsiniz.

Keyifli Forumlar

polatalemdar311 bunu beğendi.
  3. Çok güzel bir paylaşım İstiklal Mod'um :)

Bilgiler için teşekkür ederiz.

4. mustafa54

mustafa54 User

ilk defa böyle güzel allatani gördüm modum

5. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yada isterseniz sadece tek başınıza Falcon İmhasından ; denmis tek basina falkon imha edilebiliyor mu?grup kapisi tek basina yapilmasi mantiklimi ?

6. Merhaba ,

Falcon'u tek başına imha etmek olabilir fakat belli bir seviyede güçlü olmak gerekiyor. Yani Arge , Droit , Havoc , LF-4 v.b. şeylerin yeterli olması gerekiyor. Ayrıca elit cephane ( duruma göre x2 , x3 , x4 , sab ) kullanarak imha edilebilir.

İyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  7. anlatımınız çok açıklayıcı olmuş. cevap için çok tesekkür ederim.

8. ty244

ty244 User

şimdi bu npcleri kesdikçe çoğalıyor nasıl kescez hepsini bitse keşke kesdikçe artıyor bu değişdimi?

9. sadece falconu kesip hakkız kazanç falan diyolardı o kalktı mı ?

10. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

O tam olarak öyle değil önceden yaratıklar kaçmıyordu seri şekilde kamikaze ile uridium kasılıyordu o kaldırıldı.Falconun uyumasını diyor iseniz teknik ekibin bilgisi dahilinde.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.