Destek Low kapısına giriş hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Stend*UP tarafından 5 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Stend*UP

  Stend*UP User

  Selamlar. Low kapısı için 3 kişilik grubu oluşturuyoruz fakat kapıya atladığımızda ana haritaya atıyor direkt. şuan bakım çalışması mı var yoksa buraya da bi giren oyuncu kısıtlaması mı getirildi?
   
 2. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Sorunuzla ilgili olarak supporta başvurmanız gerekmektedir. Supporta atacağınız biletin içine atlamaya çalışırken ve ana haritaya attığı zamandaki ekran görüntülerini de eklemeniz support ekibinin sorunu çözmesini kolaylaştıracaktır.

  İyi forumlar.
   
 3. low a girebilen var mı son 3 gündür?
   
 4. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Genel bir sorun bulunmaktadır ve sorun raporlanmıştır. En kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

  İyi forumlar.
   
 5. tryhardD

  tryhardD User

  Evet haritadaki malum oyunculardan uzak durulabilen tek yer vardı sanırım artık o da yok peki oynamak için ne seçenek kaldı hakikaten merak ediyorum? Ya malum oyunculara katılacağım ya da oyunu bırakacağım sanırım...
   
 6. Stend*UP

  Stend*UP User

  ben de tek uğraş olarak yüzlük görevleri yapıyordum. 44 ve 45. görevlerde low kapısı yapılmasını istiyor ama lowa atlayamıyorum. eğer bu düzeltilmezse oyun oynamamın bir amacı kalmayacak yüzlük görevler bitince ben de biteceğim..
   
 7. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Belirtmiş olduğunuz kanu hakkında raporlama yapılmıştır. Oluşturmuş olduğunuz mesaj içeriği hakkında "açıkça bot kullanımı hakkında görüş" bildirmeden dolayı hesabınıza cezai işlem uygulana bilinir. Lütfen tekrarlamayınız. Ülke takımlarında bu tip yetkiler olmadığını yalnızca raporlama işlemi yapabildiğimizi unutmayınız.

  Belirttiğim üzerine gerekli raporlama yapılmıştır. Onun dışında ne yazık ki elimizden başka bir şey gelmemektedir.

  İyi Forumlar Dilerim.
   
 8. Sayın forum adminim adam diyor ki harita bottan geçilmiyor, herkes bot kullanıyor, bu botlardan bıktım, bu botlar yüzünden ya oyunu bırakıcam ya da ben de kullanıcam. Sözün özü bu kadar botçu oyunda cirit atıyorken beni de kullanmak zorunda bırakmayın diyen adama ceza keserim demek gerçek botları banlayamamanın çok açık bir acizliği. Adminlerimizin bu hallerine üzülmemek elde değil.
   
  tryhardD ve Su!qAsTc! bunu beğendi.
 9. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Belirtilen mesaj içeriğinin gerekli cevabı yalnızca budur. Belirtilen hususta normal şartlarda oyuncuya cezai işlem uygulanması gerekmektedir. Belirtilen mesaj içeriğinde insiyatif kullanarak oyuncuya yalnızca yazılı uyarı yapmış oluğ herhangi bir puan cezası uygulamadığımı belirtmek isterim. Yetkilerimiz Forum Kanalı içerisinde olduğundan dolayı yalnızca bu yönden işlem yapabiliriz. Oyun içerisinde bot kullanan oyuncu tespit - ceza işlemi tekrardan belirtmek isterim ki Merkez Ekibin görevidir.

  İyi Forumlar Dilerim.
   

Sayfayı Paylaş