Duyuru Low Kapısına Yenilik

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

50,0%
  2. Hayır

50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bildiğiniz üzere bu kapı üzerinde çok fazla oynamalar ve değişiklikler yapıldı hepside bugcuların haksız kazanç sağlamaması içindi.

Önceden açmış olduğum konuda siz değerli oyuncuların fikirlerini topladım birazda ben ekledim umarım beğenirsiniz.

LOW Kapısı Düzenlemesi ;

1. Kapı sadece günde 2 defa yapılabilecek.

2. Yaratıklar patladıktan sonra tekrar gelmeyecek.

3. Kamikaze serbest olacak.

4. LOW kapısında ki yaratıklar rütbe puanı vermeyecek bütün değerler sıfırlanacak.

5. Century Falcon yaratığından gelen uridium değeri 10.000 uridium olacak.

6. CENTURY FALCON'un gücü %20 artacak.

7. Haritaya hangar bırkılamayacaktır.

Son düzenlenen: 28 Ekim 2015
  2. merhabasize bazı değişiklikler yapıağım
    1. kapı günde 2 yerine serbest olsun { zaten merak etmeyin kapı yapımı 1 saat oluyor en fazla günde 24 kez yapılabilir}
    5.kapıdan rütbe gelmesse kimse low gitmez veya eziklere rütbe gelsin prolara rütbe gelmesin
    6.century falcondan gelen uridium miktarı 30.000 uridium olabilir uridium 30 k olduğu için gücü %20 artabilir veya %50 artabilir

3. Kapı serbest olmamalı neticede yine bunu haksız kazanca çevirebilirler.

Rütbelerin sıfırlanması bence en mantıklısı olur neticede serverlerde ki rütbe puanları fırlamış durumdadır acemi binbaşı TR3 de 750 K istemektedir.

Century Falcon için maximum değer 25.000 olabilir.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki burada kimsenin konusuna saçma diyemezsiniz böyle bir hakkınız yok. Ancak beğenmediğin yerleri güzelce izah edebilirsiniz yok saçma konular açıyorsunuz yok öyle böyle derseniz forumda tartışmaya sebebiyetten bann alabilirsiniz herkesin konusuna fikrine saygı göstermek zorundasınız.

Dün açtığım konuda bu davranışları sergilemekteydiniz.

Moderetor veya adminlerden önce uyarayım dedim.

İyi günler.

Son düzenlenen: 27 Ekim 2015
  4. GREED

GREED User

ya kapatılsın ya bug düzeltilsin ama böyle kalmasın yani +1

5. ya ben orda saçma diyerek yani böyle konu açmayın diye dedim o low kapısı kapatılmasın ama bug diye birşey olmasın oyunun tadı çıkmıyor

6. Yazı yazarken dikkat etmelisiniz.

7. Bazıları tam olmamış.

4) Eğer gruptan çıkıp birbirini kesme olayı için olacaksa oyuncuların birbirine saldırı koruması olabilir. 1 kişi için herkesi çıkarmak doğru değil.
    5) Rütbe vermedende iyi olmaz ama bugtan yararlananların rütbe uçtuğu için %50 olabilir emin değilim.
    8) Acil işimiz olsa afk kalmamız gerekir.

Bunlar dışında geri kalanı iyi görünüyor.

8. Guruptan çıkma olayı şu şekilde oluyor:

Millet yan çar sokuyo haritaya sonra patlatıyor.

Yada afk kalıyor işte bunları önlemek için.

9. Tek başına girmek isteyebilir. Emeğiyle bitirirse sorun yokta bununla ilgili bug veya yararlanılacak bir durum varsa detaylıca düşünülmeli. Tanımadığın biri gelir çıkar gruptan her şey boşa gider.

10. ELFİDA___

ELFİDA___ User

olduu bak zaten kimse kalmadı bunuda yaparlarsa dark iflas eder . sen kimden yanasın oyuncumuu yoksa dark mı çözemedim? zaten herkees az buluyor oyunu sıkıldılar giden çoğaldı. takmışın low a rütbeyi low danmı yapıyorlar sanıyorsun? ben günde 10 saat oynardım bak artık azalttım. oyun rutin oldu allahtan etkinlikler var . maksat oyuncu toplamak sa bu dediğin YANLIŞŞ.

11. Amaç oyunda ki haksız kazaçnları yok etmek.

BUG ile kazanç sağlanmaz. Serverler neden zorlarştı ? PVP botları ve LOW bugcularından.

LOWdan gelen uridium ile gidip habire baskın atıyorlar sen düşün saat başı baskın yemek hoşmu sence ?

12. gruptan çıkma olayı bide şöle oluo bana ve arkilere yaptılar tr6da adamlar geldiler lowa davet ettiler sonra girdik lowa biraz npc flan kestik sonra adam geldi gruptan attı kesti ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ deiği gibi saldırı korumalı olmalı veya gruptan çıkma atma gibi şeyler olmamalı lowdayken

13. eski low geri donulse guel olur tek afark rutbe puanı vermesin eskiden kolay kesioduk şimdi herşey 3 kat guclu + kami geri donsun 1

ELFİDA___ bunu beğendi.
  14. günde 2 adet az
    century falconun uridiumunun artması gereksiz (haksız kazancı artırmak istiyosun heralde)
    kamikaze serbest olmasıda kapıdan daha çok yararlanılmasını sağlar(haksız kazanç artar aynı şekilde)
    ayrıca rütbe vermeme gibi bi saçmalık olamaz

15. Allah aşkına kapı günde 2 defa yapılacak nasıl haksız kazanç olacak söylermisin ?

max kasacakları 60 k.

Günde 300 k kasmalarından iyidir.

Günde 2 defa az diyorsun üstüne 20 k falcon ödülü mü olur diyorsun ?

Madem ben haksız kazancın artmasını istiyorum neden günlük sınırı 2 defa yapıyorum ?

16. ELFİDA___

ELFİDA___ User

low kalkarsa haksız kazanç olmaz gibi konuşma. takmışsın haksızlığa her oyunda haksızlık var . tr serverlerindeki kadar başka yerde bu kadar yoktur.esas haksızlık düzgün low yapanlara yani bana oluyor. 5 kişinin yanında 50 kişiyi karalamasak.

17. Ben low kalkınca bu illegalcilerin haksız kazanç sağlamasını biteceğini söylemiyorum azalacağını söylemekteyim.

Her oyunda haksızlık var denemez çünkü bazı oyunlar var adını vermeyeyim oyunda denge var hileler illegalciler bannlanıyor.

18. sen daha fazla yapamayacagın için sınırı azaltıp miktarı artırmışsın bence kendin sömürmek istiyosun kapıyı vakit ayırıp hakkıyla yapanlarında daha az kazanmasını istiyosun yorumlarından cıkardıklarım bunlar

19. Günde 2 defa yapılacak
    falkon 10k uridium verecek üstelik gücü %20 artacak
    Rütbe puanına etkisi olmayacak üstelik ödüller %25 düşecek.
    Eee kaldırsınlar daha iyi bunu yapacaklarına.
    Hayır yani ben hile hurda kullanmıyorum benim ne suçum var ??
    Böyle iyi hem şimdilerde LOW da bug yapılıyor diye şikayetler gelmiyor ne zararı var o zaman.
    Siz yapamıyorsunuz diye biz de mi yapmayalım.

20. 8)doru söylüyor afk süresi 5-6 dakika olsun çünkü zaten SUNUCUL BAĞLANTI GİDİYOR BENDE BAZEN AK OLUYORUM
    5)BUDA DOĞRU RÜTBE OLMALI YOKSA ANLAMI KALMAZ DEMİŞTİM

aynen kaldırılsın başka bir kapı gelsin daha iyi yada kapıda gelmesin artık istemiyoz o ne adminlerim gg of tunel ya ya bari tek tek gelseler daha goliyle 256.000 dp 40.000 kalkan etti 300.000 canla saimonlarda öldüm ya

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ekim 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.