Duyuru Low Kapısına Yenilik

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

50,0%
  2. Hayır

50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İftiranında bu kadarı yok arkadaş

Ben sömürmek isteseydim çoktan carım full + full olmuştu neden günde 2 defa yapılsın dedim 10 k yaptım hadi ben madem sömürgecyim neden böyle bir konu açayım millete çamur atmaktan başka bildiğiniz yok.

Moderetore raporlayacam bu mesajını oyuncuya iftira da bulundun diye.

Yapamamak değil amaç burada bugcuları kapıdan caydırmak.

bu konuyuda kapatın kimin ne olduğuda ortaya çıktı.

Hep beleş beleş benim gibi elle kasanları HAKKI NE ZAMAN ÖDENECEK !!!!! Bannlanıyor diyorsunuz yalan pvplerde botlar cirit atıyor admin gemisi girip baksın youtube u açıp bakın millet hile bug yapıyor ve hala elimizi kolumuzu bağlayarak bize bunlara izletiyorsunuz.

77 tane bot banlanmış af edersiniz ama siz 77 tane bot görecek kadar safmısınız ? Pvpler de cirit atıyorlar adamlar çarı benden önce fulledi ve ben elle kastığım halde BEN BUNLARIN 1000 DE 1 İ kadar yol alamıyorum ?

Dürüst oynayanlarıda oyundan soğutup duruyorsunuz.

Büyük klanlar low bugcularından geçilmiyor pvpde bile aimbotlar kutu botları geziyor ve hala işlem yapmıyorsunuz Yazıklar olsun.

Gemimden şüphesi olan varsada supporta yazsın adminler incelesin banada botçu bugcu diye iftira atıyorlar.pvp de botları kesiyorum klanca ve bana bot deniliyor ya şimdi bir şey soracam siz ne tür insansınız utanma denen bir şey yok mu millete çamur atıyorsunuz ?

Gemim temizdir adminlerde size aynısını söyler.

Konuyu kitleyin bugcuları botçuları gördükçe sinir olmaya başladım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ekim 2015
  2. Ne iftirası?

3. Bana iftira atıyorsun neymiş ben sömürecekmişim lowu. Bare vurdum duymazlık yapma be ayıp

4. ne ayıbı kendi fikrim senin o düşüncede oldugun , yanlış oldugunu söyleyebilirsin iftira diyemessin ama sen bana iftira attın diyerek iftira atmış oldun asıl senin yaptığın ayıp

5. Lowu sen sömürmek istiyorsun diyorsun ?

Bu iftira değilmi şimdi çarpıtma şimdi.

6. R0MJKE

R0MJKE User

Kardeşim sen bu yorumu yazarken düşünmedenmi yazdın yoksa düşünerekmi ?
    Ya öncelikle kimseyi suçlamıyorum bunu söyleyim . çünkü darkorbit oyuncularının TAMAMI temizdir.
    Benim gemim 5yıllık 2lf4 1havoc full lf3 felan haftada bir girerim sıradan bir gemi. 5yıl sonra 2tane daha lf4 eklenir oyun değişmedikçe çünkü ne 1kr para harcarım ne fazla zaman ama bazı tertemiz arkadaşlar varki sıralamanın %90ını oluşturan hem para yatırıp hem her türlü şeyi yapmak isteyen "TAMAMI TEMİZ diyorum sonra adminler ban atmasın" onlar 4ayda full gemi yapıyorlar. Adam 2013 kayıtlı 7bin saat onlineı var. nasıl oldukları ortada tamamen temizce elleriyle kutu toplayarak. bu oyun hakkında bu kadar uzun yorum atmana gerek yok bak keyfine oyun belli. OYUN MAYIS 2010da bitti ve asla geri gelmeyecek bitti. 100k onlinelı oyun 35k sularında :D çogu kişi bagımlılıktan devam ediyor mantıklı birisi bu oyunu oynamaz çünkü sende görüyorsun gerçekleri oyun belli. ban yersin atma böyle yorumlar. Ya oynama benim gibi ayda 1oyna istersen özelden konuşuruz oyun için. yada görmezden gel çünkü başka çaren yok.

7. Şöyle bir laf vardır:

SUSMA sustukça sıra sana gelecek ! :)

Çok güzel iğneleme ve kinaye yapmışsın :)

Aga 2010 da oyun kötü yollara girdiğini bende biliyorum sende biliyorsun benim amacım bu oyunu daha temiz hale döndùrmek. Umud ediyorum bir gün yönetim kafasını vuracak bunlar bannlanacak.

8. botculara ölüm :D

9. R0MJKE

R0MJKE User

velevki banlandı diyelim . oyundaki bütün botçular banlandı. Şimdi gerçekten emeğiyle oynamış 35lf4 full havoc insanlarda var. Onların karşısında ne yapmayı planlıyorsun ? Ve banlanırsa gerçekten birileri serverlarda %30 en az azalır. Kaç defa mesaj attım general bottayken kestim mesaj attım kaç defa. sonuç = inceleyeceğiz :)
    Bu kadar para harcasalar şahsen bende ellemem

10. Ben olsam kapardım bunları

Yeni düzenlemeler getirirsim oyuna.

11. Sen ne yaparsan yap mutlaka bug bulunur.
    Bunun önüne geçmenin en büyük yolu kapının kaldırılması ve bu da mümkün görünmüyor.

Arkadaş %300 haklı.
    Kaç defa sırf oyuna para harcıyor diye botçuların hesabı kapatıldı da sonradan tekrar açıldı.
    TR2 serverinde oynarken benim bir arkadaşında öyle olmuştu sırf kapatılan haftanın öncesinde oyuna para yatırdığı için hesap açılmıştı tekrar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ekim 2015
  12. geçen konuyu açtım milletin işine gelmediği çok belli özellikle çoğu bugcuyu gördük....

13. hatta prolara uri kredide vermesin..girsinler spor olsun diye yapsın çıksınlar..hatta ve hatta prolara haftada 7 kere kapıyı ödülsüz olarak yapmak mecburi olsun..

14. Merhaba ,

Arkadaşlar her zaman uyarıyoruz fakat hep aynı şeyleri yaşıyoruz. Kimse kimseye suçlayıcı mesajlar yazmasın.

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.