Geri bildirim LOW Kapısının Tek Başına Yapılabilme Özelliği Getirilmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 22 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce

1. Evet

68,2%
  2. Geliştirilebilir (Evet)

9,1%
  3. Hayır

22,7%
  1. Selamlar,

Bu kapı yıllar önce getirildi biliyorum ancak bu konuda şöyle bir eksiğimiz var. Bu kapıyı yapabilmeniz için gruba ihtiyacınız var. Ancak ben LOW için oyuncu bulamayabiliyorum veya klanda olmadığım için oyuncu bulamayabiliyorum.

Bu nedenle bu kapının tek başına solo yapabilme özelliği eklenmeli. Peki solo yaparken yalnız mı olacağız? Hayır tabii ki. 3-4 tane refakatçi full NPC bizimle beraber yaratıklara X4 sıkarak yardım edecek. Diğer yaratıkları kesmemiz konusunda bize yardımcı olacaklar ancak onların kestiği yaratıkların ödüllerini biz alacağız.

Bunu şundan diyorum, en azından solo bir şekilde kapıyı yapmak isteyen oyuncularda bu durumdan faydalanabilir.

Refakatçi NPC yardımı istiyor musun diye pilota sorulabilir, pilot LOW kapısını NPC yardımı olmadanda yapabilme seçeneğine sahip olmalı.

2. Mineral

Mineral User

Kapı açıldı açılalı tek yapılıyor zaten.Arada konuk oyuncu alınıyor.

3. Evet orası öyle, en azından yan hesapla oraya girmek zorunda kalmaz insanlar.

4. tryhardD

tryhardD User

bu kapı uzun süredir tek dönülebiliyor olsa da insanları yan çar açıp içeri sokmaya zorluyordu, ebedi kapı varken de çok sırıtmaz en azından ebedi kapıya erişimi olmayan oyunculara faydası olur illa çok dengesiz olur diyecekler olursa da tek dönmeye günlük sınır konulur mesele çözülür.

5. lowun dengesi bence güzel hiç dokunulmamalı

low için oyuncu bulmak istiyosan sesli dc ortamları ve ts ortamlarına girmen gerek globalden tabiki bulamazsın samanlıkta iğne aramak gibidir globalden hades ,karantina, low gurupları bulmak

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2021
  6. smoonrise

smoonrise User

Benim fikrim olumsuz ama olumsuız oy verip konuyu kısıtlamak istemedim bakalım nereye varacak görelim ;

Low kapısı buglarını ve bot modülü ile yapılmasını defalarca videolu olarak supporta paylaşmış biri olarak bu kapı ile ilgili bir değişiklik geliştirme iyileştirme yapılmasını doğru bulmuyorum bu aşamalarda , zaten el ele tutuşup beraber 24 saat esasına göre çalışan gemiler 1 ay low sonrasında 1 ay abg dönüp eksiklerini ihtiyaçlarını karşılıyor birde bunu kolaylaştırmak rahatlaştırmak bana doğru gelmedi .

Merkezin buglarını ve bot ile yapıldığını bile bile hala sessiz olmasıda ayrı bir soru işareti , bu kadar kanıt videolarına rağmen hemde onlar gerekeni yapmadan burada iyileştirme mantıksız yarar kadar zararıda olur aynen kalsın bence tabiki bu düşünceler.

7. LOW'un zorluğu yine aynı olacak. Sadece tek gemi yapabilme seçeneği olacak.

8. tryhardD

tryhardD User

İşte herkesi bunu yapmaya zorlamak doğru değil niye oyun dışı bir uygulama kullanıp bulmaya itiliyor oyuncular, ayrıca ebedi kapı daha karlı ve daha seri yapılıyor şu an low zaten bir yerden sonra kazanç sağlamayacak. Sizin dediğiniz şekilde kalmasının bana göre tek makul yolu oyun içinde lowmuş karantinaymış hadesmiş grup bulunması için diğer oyunlarda olduğu gibi özel oda açılıp insanların otomatik eşleştirilmesi gibi bir yolu olur ki o da kötüye kullanmaya açık olabilir

9. Kesinlikle katılıyorum.

Ben grup bulamıyorum, oyunda grup bulacak bir sistem yok. Arkadaş çevrem oyunu bıraktı. Klanlara katılmak istemiyorum eee ben peki başka nasıl bu kapılara gireceğim?

Bu tip kapıların hem grupça hemde isteğe bağlı olarak solo yapılabilmesi gerekiyor.

10. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

Mesajlarınız birleştirilmiştir. Forum kuralları gereği lütfen art arda yazmayınız.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 24 Haziran 2021
    .Mephistos. bunu beğendi.
  11. Konumu indekse eklediğiniz için ben teşekkür ederim sayın moderatör.

İyi görevler dilerim.

YARGU bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş