LoW(Lord Of War) KAMİKAZE

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Aynen Katılıyorum

81,9%
  2. Hayır bu şekilde kalsın

18,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Önceden uridium çeken oyuncular lowda herkesin bug yoluyla çok uri kastığını söyleyip yönetime şikayet ediyordu Şimdi bu oyunculara yönelik low kapıları yaptılar 3 kişi kapıya girip 2 iki gemiyi patlatıp kendi başına kapıyı yapıyorlar X4 leri bi kaç milyon olduğundan ve uridium da çektiklerinden cephane olarak bi kayıpları olmuyor ama yeni lowda çok iyi sıralama kasıyorlar Bu oyuncular kapıyı sonuna kadar tek yapıyorlar ve en son centry falconuda yöneticiler düzeltmediğinden uyutarak kesiyorlar Bunu sabahtan akşama kadar yapıyor

2. İzmir_35

İzmir_35 User

Kamikaze mutlaka açılmalı, kapatılması zaten adil değil bildirimsiz biz yaptık oldu zihniyeti oyuncu kaybından başka bişey sağlamaz.

3. bence böyle kalmalı çünkü bu sefer yine haksız kazanç ortaya çıkar sürekli kamikaze atarak tek kişi kapıyı bitirenler olur ama böyle olursa tek kişi yapsa dahi elit cephane kullanmak zorunda ve bu haksız kazancın önüne geçilmiş olur -1

●BMW●M●POWER● bunu beğendi.
  4. KraI

KraI User

kamikaze gelmemeli gelirse yaratıklar canı az kala kaçmadığı için geçen nisan ayındaki 2 haftalık süreçte olduğu gibi sadece kamikaze ile deli gibi rütbe kasılır

5. bencede kamikaze çalışmalı o kadar uri saydık pete kullanamıyoruz.

6. CELLAT-

CELLAT- User

Kamikazeden ekstra uri bekleyen arkadaşalr lowa girmemişler galiba rölelere açmak için tek tek kestiğimiz yaratıklar bir önceki lowdaki gibi tekrardan gelmiyor yani bir kestiğin yaratık tekrar kesme gibi şansın yok.Bana video ismi söyleyen arkadaş bu özelliği atlamış sanırım o videoda yaratıkları kestikçe geri geliyor yeni lowda kesilen yaratıklardan sonra tekrar gelmiyor ;) Benim ağzıma laf tıkıcak ya arkadaş ayrıca 1m dpdan az yaratık yok biraz mantıklı düşünürsüp olaya yaklaşırsanız kamikazenin hız bakımından vede düşük oyuncuları bu kapıyı yapabilmesine olanak sağlamasından başka getirisi olmadıgını anlarsınız.

7. Hayır benim anlayamadığım herşey mi çantada keklik olmak zorunda? LoW kapısı kamikaze kullanımı kapatılmış demekki lazer ve roketle yapılacak bir kapı haline gelmiş, Hades kapısındaki Emperorların yetenekleri de kaldırılsın madem herşey basit olacak?

8. Zamanında ben BUG kullanmıyorum millet kullanıyor haksız kazanç elde ediyor diyordu güçsüz gemi sahipleri. (peti ve lf4 ü olmayan gemi ile yaptım o kapıyı)
    Şimdi nasıl kasılacaklar o kapıda çok merak ediyorum :D

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

butun gun low damısın? uri saydin pete o halde haritada kasil engel yokki pet e ?

10. sanırım ne dediğmi tam olarak anlamamıssın :)

11. Full+full ekiti bol sıralama oyuncularının yapacağı cinsten yaptılar Sıralama sahibi gemiler dahada fazla kasacak Sıralamada geride ve full olmayan gemiler onlar gibi kasamıcak ve sıralamada bi yerlere gelemicek ve ayrıca rütbede yapamayacaklar Şuan burda olumsuz oy verenler bi yandan kendi iplerini çekiyor Kamikaze kolaylaştırır diyorsunuz ama kapı zaten onlara kolay Asıl mevzu diğer oyunculara kolay olup olmaması Kamikaze nin zayıf oyuncular için yardımı çok olacaktır eminim

12. iEmre

iEmre User

Hmm sende diyorsunki ben para vermim pul vermim ama bana oyundaki herşeyi saglayın 3 kurusa 5 köfte veren bi yer yok kardes

TSUNAMI™ ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. TSUNAMI™

TSUNAMI™ User

Haklısın kardeşim, bu bugu kullananlar cezalandırılmadı cezalandırılmayacakta, low kapısı komple kaldırılsın, pilot profillerinden silinsin, ve centruy falcon imhası 50'inin üzerinde olanlar kesinlikle c e z a l a n d ı r ı l m a l ı !

Oyunu bilmeyen insanlar bu bugu kullanarak oyunda birşeyler başarmış, havoclarını herküllerini geliştirmelerini lowdan aylarca çıkmayarak başarmış.

bu oyuna kasım ocak 2007 de başladım, daha ne bir hile kullandım nede bir bug.
    ben ve benim gibi nacizade oyuncuları koruyup kollamak yerine bigpoint bu bugları kullanan hesaplara ( özellikle sıralamadakinlere)
    birşey demeye korkuyor ( oyunu bırakırlar diye) ama 1 kişi için 1000 kişi kaybediyorlar haberleri yok.

●BMW●M●POWER● bunu beğendi.
  14. Falcon gelen rütbe silinmeden önce mordon ve saimondan gelen rütbeleri silsinler önce Halen bot yoluyla mordon ve saimon dan rütbe sağlamış oyuncular o gemileriyle oyuna devam ediyor Yönetimn seneler geçti buna halen birşey yapmadılar Yapılcaksa buna yapılmalı

15. Mordon ve saimon gibi küçük yaratıkların puanları silinirse benim işim bitti... :(

500k Rütbe puanını orada kasmışımdır(botsuz , bugsuz..hayatımda tek hile bile kullanmadım) ve eğer o puanlar kaybolursa rütbem ne duruma gelir bilemiyorum.

Leonov ile sürekli x-3 haritasında kasılıyordum ve orada yüksek RP kastım.Ara sıra da gidip kasıyorum..Bunun gibi olan bir sürü oyuncu olacaktır ki zaten var bizim klanımız neredeyse full orada..

Yani DO daha sağlam bir yol bulmalı.

16. TSUNAMI™

TSUNAMI™ User

Bence yapılması gereken belli bir seviyeden sonra bazı yaratıklar rütbe puanlama sistemine dahil edilmemeli, yani şöyle olacak mesela 15k mordondan rütbe kasmış adam, 19-20 lvle geldikten sonra o rütbeler kalacak, silinmeyecek ama o levelden sonra kesmeye devam etmişsse yeni kestikleri sayılmayacak. böylece alltaki alıntıdaki gibi arkadaşlara haksızlık yapılmamış olur

*F*U*R*K*Λ*N*™ ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  17. Furkan elit oyuncu sıralama oyuncusu falan filan bişeyler demişsin, senin gemin ilk 200 de acemi albay herculüne kadar full değil mi ???

18. Rütbeye girip kaçtane saimon ve mordun kestiğini atsana bana Bot ve yardımcı program kullanmadan kestim diyosun fakat 500 bin rütbe sağlayacak kadar mümkün değil kesemezsin Rütbeye girip bu yaratıklardan kaç tane kestiğini bi bak

Güzel fikir

Evet öle sadece lf-4 leri ve geliştirmeleri eksik o kadar Sıralama demişken bunlardan söz etmiyorum Sıralamadan ilk sıralarda bulunan general, tümgeneral , kurmay albay ve albay rütbesine sahip gemilerden söz ediyorum Bu gemilerin bazılarında en az 5 milyon beyaz var Bu oyuncular genel olarak zaten uridium çeken oyuncular yani rütbedende anlaşılacağı gibi Bu oyuncular bu kapıları full x4 le ek başına yapıyor Tek başına x4 le yapıyor tabi gene uzun sürüyor fakat kapıdaki ödüllerine ortak bir başka oyuncu olmadığından çok fazla uridium kasıyor Full +full bunun gibi hesaplar bu kapıda bu sistemle hem sıralama hemde rütbe kasmaya zaten devam edecek Bu saydığım rütbeler almak çok zorlaşacak

Olaya bide bu tarafında bakın Adam kendi gemisi ve ekstradan açtığı 2 gemiyi low a sıkıyor Sonra 2 gemiyi patlatıp kendi gemisiyle bi başına x4 le yapıyor Bu durum bi açık bence Kapı 3 kişiyle yapılması gerek ancak böle yaparak tek başlarına yapıyorlar Full x4 le çirft vuruş ve sepromla hızlıca kapıyı yapıyorlar

19. Kamikaze gelirse daha da hızlanacak bu oyuncuların faaliyetleri?

20. Adamlar tek yapıyor ne kadar hızlanabilirlerki Diğer gruplu yapan oyuncular asıl onlar hızlanacak ve onlara faydası olacak Bu yüzden gelsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.