Low Ve Karantina İçin Özel Destek Paketi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ADAMIN-DİBİSİN[CİXX] tarafından 11 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Low Ve Karantina İçin Özel Destek Paketi Çıksın MI ?

1. Evet

75,0%
  2. Hayır

25,0%
  1. Arkadaşlar uzun bir süre düşündüm ve bir fikir aklıma geldi.
    Ben diyorum ki Adminler özel bir paket çıkarsın ve bizler de bu paketi alalım.
    Paketin amacı low veya karantina yapan oyunculara kapı boyunca x4 desteği seprom ve çift vuruş desteği sağlamaktır.
    Olay şu şekilde gelişir.
    Oyuncu paketi alır Low veya Karantinaya arkadaşları ile girer sonra kapı aktif olduktan hemen sonra biraz ileride bir avantaj kutusu veya yeşil ganimet kutusu belirir oyuncu bu kutuyu aldıktan sonra sadece o kapı için geçerli x4 x6 seprom ve çift destek alır.
    Bunu yaparak inanın çok eğlenceli bir oyun olur.
    Paketler haftalık aylık veya 2 aylık olarak satılabilir.

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş