Duyuru LoW yapınca lf4 silinmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ISTAKOZ49 tarafından 7 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Sayın modlarım öncelikle kolay gelsin bügn bi arkadaş bana low yapınca lf4 siliniyo dedi arkadaşının 12 tanesi silinmiş ben bugda yapmıyorum yaratıkları kami ile kesip çıkıyorum falconda patlıyorum sizden görüş alabilrimiyim yoksa uydurmacamı bu

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu şekilde bir bilgi yok ve siz yazana kadarda lf4 lerin silindiğini başka hiç kimsenin mesajında görmedim öyle olsaydı şuan forum çoşar herkes foruma gelir neden nasıl niçin soruları ile boğuşuyor olurduk arkadaşınız ya size şaka yapıyor yada başka birşey vardır siz normal olarak kapıyı yapıyorsanız birşey olmaz devam edebilirsiniz.

3. SagoKeyy

SagoKeyy User

Low bug yapanlara ceza gelmicek mi millet ne uriler kasıyo

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kime ne ceza ne şekilde verilecek bilemeyiz ama low kapısı için yeni bir düzenleme çalışma yapılmaktadır diye düşünüyorıum şuan çalışmalar devam etmektedir yakın bir zamanda hepimiz herşeyi göreceğiz bu tür konular daha önce açıldı iletimlerimizi aralıksız yapmaktayız ve yapmaya devam ediyoruz inanınki haksızlıklara karşı mücadelemiz sürmektedir.

5. SagoKeyy

SagoKeyy User

Ve modum şunu da iletin bu uyutma hikayesi nerdeyse tüm npclerde oluyor yani ben denedim biraz zor ama oluyo sonuçta yani sadece low olarak değil tüm npcleri ele almaları gerekiyor. mesela oyunun ilk zamanlarında kristallona sıkıp porttan atlayıp geri gelip tekrar sıkıyoduk bugün olan şeyin aynısı oluyodu. o zamanki çözümü hatırlayıp bugün uygulayabilirler

6. ©Λ§U§

©Λ§U§ User

Bence LoW kapatılmalı. Ben o kadar kutu topluyorum npc kesiyorum aldığım uri belli. Ama yaratık uyutarak bizim parayla aldığımızın kaç katını kasıyorlar bilemiyorum. Bence low kapatılsın ya da uyutma sorunu kalksın. Uyuma sorunu kalkmadığına göre demek ki sorun büyük ama low kapatılabilir.

7. YAZ.

YAZ. User

herkes uyutmadan bahsedir tek konfi ile uyutmadan catır catır kesenle dolu low sız tutdurmussunuz uyutmada uyutma. yaratık argenı yap x3 le 60 70 k vur bakem uyutmana gerek var mi oyunu az arasdırın oyle konusmaya baslayın

8. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Sağolun modum konu kilitlenebilir sağolun yardımınız için :)

9. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Değerli Nefes modum konuya cevap vermiş , bu nedenle kilitlenmesi uygundur

Uzaylıların uyuması şikayetlerine gelince , Bu konu uzun zamandır bildiriliyor , Uzun vadeli planlarında Bigpoint , temelli bir yenilik planlıyor gibi görünüyor.

Bu sorunun , Yapılacak olan Geniş kapsamlı yenilikte düzeltileceğini sanıyoruz.

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.