Bug / Oyun hatasi LoW'da Normal mi Bug mu ?

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Kurtul1944 tarafından 23 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Merhaba bugün LoW haritasında 3 arkadaş girdik bir grup. Century Falcon aşamasına geldik. Ancak 3 kere denedik başaramadık. En sonunda gruptaki herkes ben Map'deyken çıktı. Ben de yeni 2 kişi buldum ancak onlar LoW a girmelerine rağmen ne beni ne de falconu görebildi.

Üstelik haritada aynı yerde olmamıza rağmen birbirimize ping atabiliyorduk. Ancak onlara 3 kişi olmamıza rağmen yeterli grup üyesi yok hatası verdi.

Normal mi bu mu ?

ahmetbeypolat bunu beğendi.
  2. keskinniyo

keskinniyo User

Sanırım normal uzun süredir low yapmadım ama daha 8 iris zamanlarımda hayal mayal hatırlarım böyle birşey başıma gelmişti. Sebebi senin bölüm atlaman olabilir, sona gelmişsin ama sonradan gruba gelenler daha 1. Bölümde hades gibi düşünebiliriz yani.

3. Aynı grup aşamasında olmadığınız için gayet normal bir durum.Tek başına kesebilirsen kes yoksa patlayıp çıkıp yeni bir grup arkadaşına sıfırdan başlaman gerekecek

4. Sanırım onlar baştan başlıyorlar sizin aşamaya gelince size katılabiliyorlar.

5. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Grubu tamamen yok edip sonradan bir grup kurmanız gerekmektedir. Eğer bu olaya rağmen aynı sorunu yaşıyorsanız bu konu başlığı altından bize iletebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Biz üç kişi de aynı anda yok olsaydık muhtemelen başarısız olacaktık. Ancak ben haritadayken onlar imha oldu ve çıktı. Sonradan aldığım iki kişi de diğer arkadaşların dediği gibi bir sorun yaşamış olacak ki oyun onları aynı grupta görmedi.

Bunun haricinde söyleyebileceğim pek bir şey yok. O kadar saati tekrar LoW da harcamayı düşünmüyorum. Kilitileyebilirsiniz isterseniz. Teşekkürler

7. Mr.User

Mr.User User

Test etmek gerekir ama benim hatırladığım Grubu kim kurduysa (Ahmet) LOW'a girilmişken eğer grubu başkasına (Mehmet) vererek gruptan çıkıyorsa,

Yeni bir oyuncu gruba davet edilirse;

- O an kim liderse onun LOW'una girer. Yani yeni LOW'a (Mehmet) girer.

- Eskisi çünkü eski liderin LOW'u. (Ahmet)

8. Kurtul1944

Kurtul1944 User

grubun ilk ve son kurucusu bendim