Bug / Oyun hatasi lütfen acil yardım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve promega tarafından 13 Eylül 2024 08:44 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. promega

promega User

arkadaşlar Unity1 serverine bakmak için girdim server listesinde görünüyordu server kapanmış sözde girdim daha sonra bir türlü çıkamadım tr4 oyuncusuyum server seçme ekranı gelmiyor bütün tarayıcılarda denedim telefonda denedim sonuç yok haftasonu tatilde oyunu oynayım dedim bütün hevesim kırıldı supporta yazdım nezaman cevap gelir bilmiyorum çözüm hakkında desteğe ihtiyacım var

2. supporta yazmalısın

3. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konuyla ilgili Teknik Ekibimize Başvurunuz buna buradan yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

4. promega

promega User

Yazdım iki tane bilet attım birine daha detaylı yazın dediler diğerine cilient uzerinden devam ediniz yazmışlar tekrar bilet attım tr4 te oynuyorum gemime giremiyorum ve discordda aynı sorunu yaşayan kişiler var şuan

5. Mereog

Mereog User

malesef unity de bugta kaldık galiba

6. kardeşim aslında hata bizde biz cilent üzerinden gittik unıty 1 serverıne gırıs yaptık biz oraya girerken orayı bir test serverı sanıpta girdik ama öyle degıldi şimdi cakışma oldu ve hesab askıda kaldı yani bızım hesaplar sıfırlanırsa sasırmam ben sanki biz orda temelli kaldık gibime geliyor.

7. promega

promega User

Kardeşim hata neden bizde olsun onu oraya server gibi koyan kişi hatalı değil biz mi hatalıyız üstelik geri çıkılmıyor nasıl bir bug sa neden hesablar sıfırlansın hatanin giderilmesi lazım yanlışlıkla da tıklanıp girilebilirdi

Birde benim merak ettiğim ben test serverine katilmamıştım unity test serverine bu şekilde mi girilmişti bukadar insan servere girip nasıl tekrar çıkış yaptı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Eylül 2024 02:41
  8. aynı sorunu yasıyoruz

9. promega

promega User

Unity den çıkabilen varmı

10. Tata

Tata User

sanırım sabah resetini beklemek lazım düzelmezse supporta yazılacak

11. promega

promega User

Supportta yazdım ben siz yazmadiniz mi

12. yazdık

promega bunu beğendi.
  13. HayyT-[M]

HayyT-[M] User

Bi zahmet birisi çözüm bulsun artık tıkladık çıkamıyoruz support butonu bile çalışmıyo yazamıyoruz haftasonu tatilimiz de boşa gitti

promega bunu beğendi.
  14. Tata

Tata User

sabah resetinde düzelir diye umuyordum malesef ki değişen birşey olmadı pazar günümüz boşa gitti

15. promega

promega User

oyun sorunluda olsa seviyoruz ölümüne :D

16. Tata

Tata User

sevmesek bu kadar çabalamazdık da böyle sıkıntılar olmasa iyiydi bir hafta uğraşıp pazarı bekliyoruz sağlık olsun beklemekten başka çaremiz yok

promega bunu beğendi.
  17. bende diyorum bu oyun nasıl bukadar sakin:)))pvp görevlerini adamsızlıkatan da olsa kolay yaptım.yoksa o sürüler bana etkinlik falan yaptırmazdı:))
    teşekkürler unity daha gelmeden işleri kolaylaştırdın:))))))

promega bunu beğendi.
  18. GEZORA

GEZORA User

Arkadaşlar bi kaç kişi discord da hesabını yabancı adminkere açtırdıklarını söylüyorlar bende denedim hep red cevabı aldım zaten özele bakmiyorlar supporta yazın deyip başlarindan savuyorlar supporta kaç kez yazdım Allah bilir hiç bir dönüş olmadı