LÜTFEN YARDIM EDIN KAÇ AYDIR OYNAYAYAMIYORUM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ataberko3 tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ataberko3

ataberko3 User

Arkadaşlar ben bilgisayarımda darkorbiti oynuyodum çok iyi bi şekilde format atıldı geldi bağlantı kuruluyorda kalıyor lütfen artık çerezleri temizle flash güncelle tarayıcıdegıstırd falan demeyın hıc bırısı olmuyor lütfen bi yardım edın

2. FENOMEN

FENOMEN User

3. Kardeşim aynı sorun benim arkadaşımda vardı kaç kere dedim anti virüsünü kapat diye yapıyorum olmuyor falan dedi en son gittim evlerine kapattım anti virüsünü tak açıldı oyun. Bilgisayarında ki anti virüsü oyunu oynarken devre dışı bırak oyunun büyük ihtimalle açılacaktır.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakın madem antivürüsü kapatınca olmuyor tamamını silip yeniden deneyiniz eğer antivürüs orjinal sürümünü kullanmıyorsanız o zaman farklı virüs programları kurarak deneyiniz genelde eset antivürüs ve nod32 kullanan arkadaşlarımızda bu problemler olmaktadır.

5. ataberko3

ataberko3 User

virüs programı zaten yok forumlarda yazan herseyı denedım kaç aydır oyuna giremiyorum yeter bence

6. ROSE.

ROSE. User

MERHABA size yardım etmek istiyorum iletişim bilgilerimde ts adresim mevcuttur.
    ts kullanıyorsanız lütfen geliniz

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Format atıldıktan sonra bazı programlar düzgün çalışmayabiliyor

Denetim masasını açın
    Ağ ve internet tıklayın

Benim kendi bilgisayarımdaki ayarları internet bağlantısı ayarlarına bir bakınız bir sorun yaşamıyorum ve sizede vermek istiyorum işaretli olan yok ise işaretleyip tekar denemenizi istiyorum belki düzelecektir.yanlız yapmadan önce olurya bişey olmasın sizde daha önce işaretli olanları bir yere not edin edinki tekrar olmadığında yeniden dönebilesiniz eski ayarlarınıza.

GÜVENLİK DÜZEYİDE ETKİ EDEBİLİR BİRDE ONA BAKINIZ.

8. BonusRasta

BonusRasta User

Hesap adını şifreni kimseye verme :D

9. belli bir sureden sonra katmaya gerek kalmıo anti virus kaptama

10. FENOMEN

FENOMEN User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.