LÜTFEN YARDIM !!! (konfigirasyon)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlackGhost™ tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Meraba,arkadaşlar ben alpa kapısına gircem bana yardım edin.alpha kolay demeyin benim pc ara sıra kasıyor 80 kristallin de patlıcam diye çok korkuyorum lütfen biraz yardım edin lütfen en uygun konfi nasılolur goli ile girsem...

2. Merhaba ;

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Keyifli Forumlar.

3. Merhaba ,

Gemi ve ekipman bilgilerinizi yazarsanız daha iyi yardım alabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. ekipman sorun değil günde 7m para kasıyorum skylabla birlikte arge 2/2 gemi govdesi-mühendis 1/5-5/5 kalkan yüklemesi-kelle avcısı1 2/2-gemi gövdesi 2/2 lütfen yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

5. Merhaba ,

1. Konfigürasyon :
    Gemi : 15 Lazer + 5 Hız + 10 Kalkan / Droit'lere : Full Lazer

2. Konfigürasyon :
    Gemi : 15 Lazer + 15 Hız / Droit'lere : Full Kalkan

Normalde 30 Protegit'e kadar genelde pek sorun yaşamazsınız. Gerçi el alışkanlığınız da varsa sorun yaşamazsınız.

Fakat son bölüme ( 30 Protegit'e ) geçmeden önce x-1 haritanıza geçip konfigürasyonu düzenleyiniz.

1. Konfigürasyon :
    Gemi : 15 Lazer + 12 Hız + 3 Kalkan / Droit'lere : Full Lazer

2. Konfigürasyon :
    Gemi : 15 Lazer + 13 Hız + 2 kalkan / Droit'lere : Full Lazer

Unutmadan hız jeneratörlerini Promerium ve kalkan jeneratörlerinizi de Seprom ile beslerseniz iyi olacaktır.

İyi forumlar.

6. çok teşekkür ederim deniycem... bir soru daha ben daha yeni pet aldım koruma moduyla protegit e dalsam ben olay yerinden uzaklaşsam ama saldırıyı bırakmasam sadece petim saldırıya devam edermi.(lütfen cevaplayın çok çok önemli)

7. Merhaba ,

Siz menzil dışına çıktığınız zaman pet'te yanınıza gelecektir. NPC'ler menzile girdiğinde ateş etmeye başlayacaktır. Bence pet'i yeni aldıysanız modül filan almayın en az 8 seviye yapana kadar sabredin.

Koruma modülündeyken hem siz ateş edin hem pet ettiği kadar etsin fayda faydadır. Fakat siz yine de dikkatli olun.

İyi forumlar.

8. tsk ederim çok işe yarayacak ben bastion tasarımını kullanayım değilmi...

9. bastionla gır 1 tane talı ısaretle kes can kalkan fulle 1 tane daha ısaretle kes ole ole kesersın hafıfden kasarsa harıtanın obur ucuna yolla gmeıyı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.