ŁΞSTЯOX Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ŁΞSTЯOX tarafından 3 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ŁΞSTЯOX

ŁΞSTЯOX User

İyi günler herkese.
    Eskiler bilir veya bilmez, birçok isimle kısa/uzun süreli bu forumda bulundum. Hatırladığım isimlerimden Lestrox & DamageFire var.

Öncelikle oyun geçmişimden bahsedeyim;
    Bende bir çoğunuz gibi bu serüvene 2009-2010 yıllarında tutuldum. Sürekli bir goliath planı ve 3 ay girmeyince gelen 30bin uridiumu biriktirip destansı bir gemi yapma hayallerim vardı hep. Hatta çok iyi hatırlıyorum bir senesinde yaz görevlerinden 56 Struner kesme görevini yapıp günde 2-3 Bigboy dizerdim o zamanın koşullarına göre. Dediğim gibi bu oyunu aralıklarla oynuyorum onun için dönüş tarihi falan veremeyeceğim. Şuan ki gemimde aşağıda bulunuyor, ellerinizden öper benim hurda.
    Gerçek yaşantıma gelince, adım Alperen.
    18 yaşındayım ve bu sene üniversiteye tekrar hazırlanıyorum.
    Trabzon'da yaşıyorum. Şu aralar yine çok fazla olmasa da,
    yaz tatiline doğru beni aranızda aktif görebileceksiniz.
    Hepinize tekrar iyi günler dilerim, sağlıcakla kalın!

2. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Tekrardan hoş geldiniz dolu dolu bir oyun ve bol paylaşımlı bir forum dilerim.

3. Rehber

Rehber Guest

Hoşgeldiniz,keyifli forumlar dileriz.

Okul hayatınızda da başarılar.

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Foruma hoş geldiniz :)Öncelikle üniversite sınavı çalışmalarınızda başarılar.Dileriz gönlünüzce olur.:)Keyifli paylaşımlara..

5. Foruma tekrar hoşgeldiniz ve keyifli vakit geçirmeniz dileklerimle :)