M.abay

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve M.abay. tarafından 26 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. M.abay.

M.abay. User

Hepinize Merhabalar. Adım Mehmet 25 yaşındayım. Tr4 serveri günde 300 kez kesilmeyi becerebilen tek oyuncusuyum :) 300 saatlik bir gemi ile devamlı görev yapıyor ve kutu topluyorum. Günde 16-20 saat online oluyorum. Erciyes Üni Harita Müh. bitirme durumunda 3 dersi kalmış yaz okulunda sürünen bir öğrenciyim. Memleketim Kırklareli ve Aydın.

2. foruma hoşgeldin bende TR-4 oyuncusuyum hatta tanırsın beni oyuncu adım KARANLIK, forumda keyifli saatler geçirmeni dilerim :)

M.abay. bunu beğendi.
  3. M.abay.

M.abay. User

Evet 2 3 kez kutu toplarken yakalayıp kesmişliğin var ve teşekkür ederim hoş bulduk :D Dilerimki hoş vakit geçiririm ama beklediğimden çok daha ölü bir forum

Son düzenlenen: 26 Temmuz 2016
    Batuhan0003450 bunu beğendi.
  4. hatırlamıom kestiğimi ama doğrudur bi VRU lu olarak 1-2 ve 4-1 haritasını genelde temizlerim :D

5. M.abay.

M.abay. User

Sana lafım yok ama boss tallonun son 100 k canınde kesen arkadaşlarımızı çok seviyorum :)

6. yok ben asla öle bişi yapmam ki bizim takımdan da boss talona ihtiyacı olan yok :) çok şükür klan zengin uri açısından :) arada chatden KARANLIK yaz oyundaysam yardıma gelirim.

7. M.abay.

M.abay. User

Chatim çok mantıksız bir şekilde bir hafta banlı teklifin için teşekkürler batuhan

8. suport mesaj atarsan açılabilir belki bazen sistem otomatik ban atıo oluyor öle aksilikler

9. Sen buralarda takılırmıydın LoW a sinekle gelen .D

10. M.abay.

M.abay. User

yazdım açılmayacakmış öyle dediler

:D low sinekle gelmem sizin avantajınızaydı beni atmayı tercih ettiniz :D

11. Seni atmamıştık bitirdik diye hayırlıyorum :D

12. M.abay.

M.abay. User

bittikten sonra attınız :D ikinci tura almadınız

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Foruma hoşgeldiniz iyi forumlar. :D

14. M.abay.

M.abay. User

Teşekkürler hoşuldum sizede iyi forumlar.

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

gunde 300 kez buda basari:) hosgelmissiniz,forumda guzel paylasimlar okul hayatinizda basarilar dilerim.:)

****YOLDAŞ****[CH€] bunu beğendi.
  16. foruma hoşgeldiniz :) bir yaz okulu öğrenciside benim bu sıcaklarda okul çekilmiyor :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. M.abay.

M.abay. User

Hoş buldum teşekkür ederim bitsede gitsem keşke

18. M.abay.

M.abay. User

:) Teşekkürler hoşbulduk günde 300 kez çünkü insanlar kasılanlardan aşka birşey kesmez olmuş güçleri sanıyorum ki bize yetiyor yalnızca oyun ahlakı kalmamış

19. bitermi hiç yaz okulu nerde bizde o şans :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  20. M.abay.

M.abay. User

az kaldı sıkıyorum dişimi ilk vizem bitti geriye kaldı 2 vize :D