macOS ve client

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ACID tarafından 15 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar hepinize merhaba. Oyunun indirmeli olmasını kesinlikle destekliyorum onda hiç sorun yok. Benim problemim bilgisayarım ve işletim sistemim. Macbook Air kullanıyorum ve bu yüzden oyunu oynayamayacağım. Bunun bir çözümü yok mudur?

ACID bunu beğendi.
  2. Bildiğiniz üzere istemci yalnızca Windows işletim sistemine iniyor fakat macOS ve Linux işletim sistemine yükleyeceğimiz program sayesinde Windows programları çalışır hale gelebiliyor fakat anasayfadan indir denildiği zaman anasayfaya yönlendiriliyoruz ve indirme işlemi başlamıyor eğer dosyayı pc'ye indirebilirsek bahsettiğim uygulama sayesinde oyuna erişim sağlayabiliriz. Sizlerden ricam oyunun istemcisini indirebileceğimiz bir link oluşturmanız böylelikle linkten istemciyi indirip Windows programlarını çalıştıran uygulama sayesinde de oyuna giriş yapabiliriz.

ACID bunu beğendi.
  3. ACID

ACID User

dostum ariyorum bulabilirsem sana ulasicam

4. ACID

ACID User

:D yetkililerin tek cozum yolu"bootcamp yada parallels vs kullanin"

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Aşağıdaki bağlantı windows PC'de 64 bit için otomatik indirme bağlantısıdır. Sanırsam işinize yarayacaktır.
    https://darkorbit-22-client.bpsecure.com/bpflashclient/windows.x64/DarkOrbitInstaller.exe

6. ACID

ACID User

evet wine kullanmaktayim ancak client dosyasini indiremiyorum :) dosya halinde ulasabilecegim bir yer varmi acaba?

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

8. ACID

ACID User

hahah tesekkurler deniyelim hemen

9. İnanılmaz bir safsata, 2020'nin sonlarına doğru yazılmış aynı sorun devam ediyor, macbook'umdan oyunu indiremiyorum, oynayamıyorum. NASIL BİR SAÇMALIK ? daha önce yıllardır oynadığım emek verdiğim oyuna hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum... ne kadar rezil bir firma, çok mu zor mac os versiyonunu geliştirmek gerçekten??

10. Maxthon 5 indir öyle girilebiliyor ama macbook girer mi bilmiyorum dene.