Duyuru MADE-İN-CHİNE

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MKS-705 tarafından 24 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MKS-705

MKS-705 User

Selam, konu başlığı evet acayip ama gerçekten çok dikkatimi çekti bende burda konu açma gereği duydum bu CİTADEL adlı gemideki darbe puanı neden hemen düşüyor aşırı hızlı bir şekilde kalp uçuş ollduğu zaman 720 k can oluyor argedki yerleride katarak söylüyorum. lakin gözlemledim boss kristloon kesiyorum kami falan filan atıyorum 2 konfiyi de kullanarak citadel de zor kesiyorum nerdeyse o beni kesicek hala geliyorim. lakin vega aegis goli gibi gemilerde aynı taktik üzre yaptığım zaman çıok raht kesiyorum ve can fazlaysıla kalıyor kısacası bu citadel deki 720 k dp puanı sahtemi sadece sayısal mı daldıkları zaman hemen iniyomu bunu açıklarmısınız.

saygılar.

2. Merhaba ,

Citadel'in vuruşu düşük olacaktır bu nedenle de süre uzayacaktır. Süre uzadıkça daha çok hasar alırsınız ve zamanla azalmasına neden olabilecektir. Mesela bir npc'yi 10k vurarak mı yoksa 5k vurarak mı daha kısa zamanda imha edersiniz bir de böyle düşünün. :)

İyi forumlar.

3. MKS-705

MKS-705 User

haklısınız adminim bunu düşünmemiştim ama cidden aşırı derecede hızlı iniıyor bilginze yinede ssağolun teşekkürler :)

4. Merhaba ,

Boss Kristallon epey vuruyor fakat Citadel 7 lazer slotu ile droid'lerde de olsa vuruşu düşük olacaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.