Öneri Maden Yaratıkları

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve {-€FSANE_AT€Ş-} tarafından 5 May 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsunmu

1. Olsun

90,8%
  2. Olmasın

9,2%
  1. Madenleri Normal Npclerden kasmak baya zor mesela obsidyen için 20 Hurdayı npclerden yarım saate 5 taneyi zor kastım ama bir toplama zamanı etkinliği gelmiş herkes almış hurdasını adamların 5000 hurdası var npclerden çıkan hurdayı yükseltmiyorlarsa Yeni Maden Yaratıkları gelebilir

Maden Yaratıkları
    • Maden yaratıkları 30 dakikada bir çıkar eğer haritada Maden yaratığı varsa 1 tane daha çıkmaz bir haritada en fazla aynı türden maden yaratığı Bulunmaz
    • Maden yaratıkları İmha edildiğinde Özel bir kutu düşer. 3 farklı Derece kutu vardır. Bu özel kutudan Fazla Maden düşer.

DereceNPC İSMİKutudan düşen maden miktarı
    1Lordakia ve Saimon4
    2Devolarium ve Kristallin8
    3Kristallon ve Lordakium10

Maden Lordakia
    • X-2 haritasında 30 dakikada bir çıkar
    Maden saimon
    • X-4 haritasında 30 dakikada bir çıkar
    Maden Devolarium
    • X-3 haritasında 30 dakikada bir çıkar
    Maden Kristallin
    • X-6 haritasında 30 dakikada bir çıkar
    Maden Kristallon
    • X-7 haritasında 30 dakikada bir çıkar

Örnek:
    [​IMG] [​IMG]

Normal Lordakium -------- Maden Lordakium

Maden lordakiumu kesildiğinde bir kutu düşer bu kutudan

Lordakiumun derecesi 3 olduğundan 10 adet MUCOSOM çıkar.

Son düzenlenen: 5 May 2017
  2. bu konu tutar diyor seth :D

{-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  3. WOW Evet oyu vermiş :)

4. Öncelikle oyum olumlu.

Buna benzer bir fikir açacaktım ancak artık bigpoint politikaları yüzünden forumda fikir sunmamaya karar verdim.

Benim önerim 30dk felan bir yaratık çıkması yerine maden sisteminde değişikliğe gidilmesi. Kaçımız npclerden maden topluyoruz hele hele küçüklerden? Ben alışveriş modülü bile aldım ama kredinin artık pek önemi olmadığından artık birleştir sistemi çok önemli olduğundan maden sistemi tamamen değişmeli en azından oranlar %50 felan arttırılmalı.

Eğer sizin belirttiğiniz gibi gelirse de olumlu ancak çıkan yaratıklar oyuncu sayısına göre ayarlanmalı pek tabii..

Güzel fikir :cool:

5. Teşekkür ediyorum :)
    Ben bu süreyi aslında bizim serverda gözlemlediğim kalabalığa göre yazdım tabiki bu değişebilir serverlara göre belki İcy gibi bile olabilir %50 miktarı ise yine bence yetmiyor %200 olursa tam olur :) çünkü 1-3 de mordondan scrap kasılmıyor idye 4-5 gidiyorum 4-5de full düşman hiçbiride rahat durmuyorki 4-5 de daha kolay kasılmam gerekirken dahada zorlanıyorum yine kalıyorum 1-3 e 1-3dede bildiğin gibi zor kasılıyor :)

güncel

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 May 2017
  6. GREED

GREED User

30 dakikada bir çıkması bana az gibi geldi ama +1

7. güncel

8. anakin5555

anakin5555 User

+1 cok gerekli.

9. Eser2

Eser2 User

Gelmesi gerekli ve mantıklı bir fikir...

10. ben olmasını istemem şahsen nedeni ise oyunda bu kadar lag sorunu varken bide bu gibi yeni özellikler çıkartıp yeni bugları yeni kasma lag sorunlarını performans düşüklüklerini de beraberinde getirirler.

11. güncel

12. güzel olurdu +1

13. güncel

14. zamanında seth adminin bu tutar konu hala yapılmadı oysaki o kadar gerekli ki .

15. Quenn

Quenn User

yapılabilir ama oran arttırılıp günlük sınır vb koyulabilir
    karaşimşek özel npcleri gibi bunuda klanlar tutabilir :/
    fikir geliştirilmeli ama oyum olumlu +1

16. güncel

17. RobinKudin

RobinKudin User

güncel

18. güncel

19. Tutu sayılır ana mantık üzerinden pembe tallon ugre yaratıkları fln geldi

20. Bu yaratıkların sayısının ve süresinin arttırılması gerekiyor. Onun dışında olumlu oy veriyorum +1

Sayfayı Paylaş