Geri bildirim Madenci Çılgınlığı, R Zone ve Bazı Görevler

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve tencereimalatçısı tarafından 28 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu madenci çılgınlığı ve 75m tp 10-15k uridium veren 500 vega 750 bastion görevleri lütfen düşürülsün hem yeni oyuncular kesilmesin hem de pushinge düşmeyelim

Bu bazı görevler gemi çeşitliliği olmaması nedeniyle bizi zorlamaktadır sayın bigpoint ekibinden bu görevlere el atmasını istiyoruz

R zone görevlerini de madem yapamıcaz kaldırın lütfen bu görevler boşa yer kaplıyor yapan yok yapmak isteyen yapamıyo tşkler

Vurucu-Velet bunu beğendi.
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Görevleri yapıp yapmamak her oyuncunun kendi kararıdır. Görevleri yapmak istemiyorsanız görevi almayabilirsiniz. Fakat görevi alıp yapan oyunculara itiraz etme hakkınız bulunmamaktadır. Çünkü bu görevler de oyunun bir parçasıdır. Ayrıca R-Zone haritasına giriş açıldıktan sonra görevler yapılabilecektir. Aynı fikirle birden çok konu açtığınız ve konunuzun cevabını buradan verdiğim için diğer konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

3. sen iyi okumadın galiba bi tekrar oku görev kaldırılsın demiyorum düşürülsün daha esnek hale getirilsin diyorum en azından düşman haritasında zorunluluğu kaldırılabilir galiba görevde baya ilerledin hipnoz

Neyse kitle konuyu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Eylül 2020
  4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi bir çok düşman kesme görevi vardır ve en zorlayıcı olanı belirttiğiniz görevlerdir ki amacı da zaten diğer görevler gibi hemen kolayca bitmesin. Bu sebeple de görevi alıp almamak size kalmış bir durumdur. Ayrıca görevde ilerlemiş ilerlememiş olmam gereken cevabı vermemi değiştirmeyecektir. Bunlara ek olarak üslubunuza dikkat ediniz. Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.