Öneri Magma LF4 - Promethus Lazeri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve RAMMFİRE tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba,

Arkadaşlar ben oyuna maalesef ara vermiştim. Yaklaşık 7-8 aydır oyune girmiyorum. Sadece ödül alıp çıkıyordum. Ama şu sıralar oynuyorum. Ancak eskisi kadar aktif olamayacağım. Bu yeni çıkan lazerler ile Magma arasında gidip geliyorum.

Yeni çıkan lazerleri tek yapmak imkansız, grup ile yapabilmek için de aktiflik gerekiyor o bende yok. Uzun bir süre de olmayacak. Bundan dolayı bu Promethus lazerini es geçip yeni etkinlikte Magma yapmam mantıklı olur mu?

Şu anda 9 Magma kalanlar full 16 Lv LF4. Bu etkinlik sayesinde 1 adet Magma alabiliyorum, 2.045 Tarnom var. Ayrıca 100 Bifenon sonra da normal montaj ile 1 adet Magma yapabiliyorum. İstersem şu anda 11 Magma, full 16 Lv LF4 olabilirim.

Sizce ne yapmalıyım?

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bu durum tamamen kullanıcı seçimidir, şahsen ben prometheus lazeri ve HP LF-4 kullanıyorum. Böylece darbe puanı bonusuna sahip oluyorum, sizlere de önerebilirim .:)

İyi forumlar.

RAMMFİRE bunu beğendi.
  3. Zıhar

Zıhar User

aynı durumdayız gayet makul düşünüyorsun moderatöründe dediği gibi kullanıcı seçimi aslında sen kendi cevabını vermişsin bende senin düşündüğün gibi yapıyorum yapabildiğim kadar bu etkinlikten magma ayrıca normalden de birleştirmeye çalışıyorum prometheus yaptıkça eklersin gemiye ki kolay değil dediğin gibi magma nın hem normal saldırısı daha yüksek + pvp bonusu var yaratıkları önemsemiyorsan bir şekilde yetiyor hasarım diyorsan ki yetiyor prometheus da sadece 5 saniyede x2 var prometheus lazeriyle yine baş edecek en yakın lazer yine magma sondası

RAMMFİRE bunu beğendi.
  4. ben 18 prometus 18hp lf4 takıyorum magma önermıyorum prometeus cıktıktan sonra cok onemı kalmadı bana soracak olursanama hp lf4 yine iyi kötü iş yapıyo

.Paradoks. ve RAMMFİRE bunu beğendi.
  5. Zıhar

Zıhar User

prometheus en az kaç tane olursa kayda değer vuruş yapabiliriz fikrin var mı ?

6. ben %10 hasarla cyborgla 5.snde 130 k atabiliyorum normaldede 70 85 k arası değişiyo hasarım ama 15 tane falan ideal

7. Zıhar

Zıhar User

yani yarı yarıya kullanıyorsun hp lf4 ile prometheus u doğru mu anladım tam kullansan fark ne olur peki denedin mi

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şöyle düşüne bilirsiniz aslında: 36 lazer topunuzdan 20 tanesi Promethus lazeri ise, her 5. saniyede 56 lazere sahipmiş gibi hasar verirsiniz.

İyi forumlar.

9. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Şimdi genel olarak hesapladığımızda aslında Magma sabit 212 vuruyor oyunculara +5 ile 217 vuruyor. Promethus ise 210 sabit vuruyor her 5 saniyede bir +200 lazer başına ek hasar vuruyor. Bu gerçekten çok ciddi bir oran. Magma için 25.000 uridyum vermek istemiyorum aslında. Keşke prometheus için ek hasarda menzil kısalması olsaydı. Kafam çok karışık. Gerçekten Darkorbit yaptığı yenilikleri soluksuz oynayanlara uygun yapıyor. İşten veya okuldan dolayı giremeyenler için yeni gelen ekipmanlara yetişmek çok zor oluyor. Ben daha Magma fulleyemeden yenisi çıktı ama bakıyorum oyuna insanlar daha ilk ay fullemiş. Hiç mi kalkmıyorsunuz arkadaş. Kararımı hala veremedim. Bence ben hiç birini kasmıyım. Görevden oradan buradan geldikçe ekliyeyim ekipmana yapacak birşey yok gibi duruyor.

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İlk 10 Görevin her birinden 1 adet Prometheus lazerin kolaylıkla kazanabilirsiniz. ilk 11 görevde toplamda 11 Prometheus lazerin 1-2 saatte kazanabilirsiniz.

İyi forumlar.

11. xxkubixx

xxkubixx User

görevleri grupsuz yapamazsın grup bulman lazım malesef.

12. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Peki bu etkinlik ile Magma LF4 üretmemi önerir misiniz?

13. the_flood

the_flood User

tavsiye etmem dostum urilerine yazık.diğer birleştirme tarifinden üretmeyi dene elinde fazla lf-4 varsa

14. Zıhar

Zıhar User

bende çok zaman ayıramıyorum senin gibi aynı durum dostum sağdan soldan görevden yapabildikçe ekliyorum ben bu arada yeni fark ettim 25 bin urudium istediğini bende caydım yaratık kesmeyi bıraktım yapma değmez ancak basit şekilde birleştirilirse o zaman yapılır fazla kasmadan akışına bırakmak lazım bence temel hasar iyi olsun yeter zamanla yapılır

15. KATALONYA

KATALONYA User

Bende kararsızdım en sonunda görevlerden 5 prometheus aldım 6. yolda 10 taneyi oradan alacağım uridiumla aldım 1adet hp keşke almasaydım diyorum şuan. bide senin 16lwl silahlar var magma çokta gerekli değil prometheusa çalış derim.

16. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Arkadaşlar herkese önerilerinden ve yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Magma yapmayacağım. Eğer 25.000 Uridyum değilde 10.000 Uridyum isteseydi gerçekten yoğun bir şekilde Tarnom kasıp yapardım ama maalesef tutar fazla geldi. Görev, takvim ve etkinlikten elde ettikçe Magma ve Prometheus lazerlerini eklerim. Büyük ihtimalle yeni kalkan da gelir yakında ve yine montaj mantığı ile gelecek, dükkana eklenmeden. Oyuna fazla vakit ayıramayanlar için yavaş yavaş zorluklar baş göstermeye başladı =)

Elimde 1 tane üretecek Tarnom var, sizce üreteyim mi? Son soruydu =)

17. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

hmm son bi kez 25k çöpe atmak istiyorsan üretebilirsin :)

18. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Hahaha, aynen yapmıyorum. Çok teşekkür ederim herkese. Maalesef Prometheus lazerleri yeni LF4'leri gereksiz yaptı. Belki ileride geliştirmeye açılırsa durum değişebilir. Bu konu umarım kararsız olan herkese yardımcı olur. Benim kararım, artık oyunu sürekli aktif olarak oynayamayanlar full gemi sahibi olamayacak ya da olsa bile çok uzun sürede olacak. Bundan dolayı ortalama güçte gemisi olanlar ağırdan ağırdan zevk alarak görev, takvim ve etkinlik sayesinde fulleyebilecekler.

Konuyu mesaj gönderimine kapatabilirsiniz.

19. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

RAMMFİRE bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.