Mail değişikliği ve şifre değişikliği mailime gelmiyor

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ŞEKİLSİNİZYA|ÇAKIR tarafından 13 Eylül 2024 12:42 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mail değişikliği ve şifre değişikliği mailime gelmiyor sorun nedir spam kutusuna baktım araştırdım hertürlü yolu denedim fakat hala değişiklik bildirimi alamıyorum düne kadar bi problem yoktu

Bir çok arkadaşıma sordum onlarda da aynı problem olduğunu söyledir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Eylül 2024 15:36
    ShadowArcade111 bunu beğendi.
  2. Mereog

Mereog User

bende unity girdim server değiştiremiyorum malesef şuan genel bir sorun var galiba unityde bugta kaldım server seçme gelmiyor :(

3. Evet bende aynı sorunu yaşıyorum çözülmesi lazım emailime bildirim gelmiyor şifre sıfırlama ve eposta deişimi için

4. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bu konuyla alakalı teknik ekibe başvurunuz.

Çerezlerinizi temizleyip denediniz mi? Eğer denemediyseniz bi öyle yapıp deneyin yine de olmaz ise teknik ekibe başvurunuz.

İyi Forumlar.

5. Merhaba tekrar,
    Yönetici Bey genel sorun var muhtemelen destek tedavisinde bulunuldu ama geri dönüş olmuyor

6. Mereog

Mereog User

Normalde direk uniy girdikten sonra klasik tarayıcıdan girerken serverler gelirdi direk gelmedi unity değilde klasik oyun ekranı ana sayfası unity server gözüküyor ama dünyaya tıklayınca serverler gelmiyor

7. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

İlgili iki konu da merkez ekibe iletilmiştir. Çözümü en kısa zamanda olacaktır.