Mail Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fotosentez tarafından 10 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fotosentez

Fotosentez User

Merhabalar ben yeni açtığım bir outlook hesabı üzerinde Darkorbit hesabı açtım. Yeni açtığım darkorbit hesabıma çokça masraf ettim. Outlook hesabıma şuan erişemiyorum. Mail değişimi ya da erişimi için herhangi bir yol var mıdır? Nerelerden yardım alabilirim?

Basit ödeme hesabımdan yaptığım havaleler sistemde görünüyor Bigpoint isterse kimliğimi gönderebilirim yani her türlü ispatlayabilirim ama yardımcı olurlar mı sizce?

Son düzenlenen: 10 Aralık 2020
  2. Foxist

Foxist User

bildiğim kadarıyla hesap güvenliği bize ait ama sen bir şansını dene çünkü buradan kimse yardımcı olamaz zaten ticket at

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

İlk olarak e-posta adresi sağlayıcınız ile iletişime geçin. Onlardan e-posta adresinizi kurtarmak için destek alın. Hesabınız ile ilgili yaşanan teknik sorunları forum üzerinden çözemeyiz, inceleyemeyiz. En iyisi supporta ticket göndermektir.
    https://board-tr.darkorbit.com//threads/support-ile-nasil-iletisime-gecerim-s-s-s.127724/

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.