mail

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [_NIGHTSTALKER_] tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hesabımın kayıtlı olduğu maile darkorbitten mail gelmiş şifreni unuttuysan aşağıdaki linke tıkla diye, biri hesabıma girmeye çalışıp da şifremi unuttuma mı tıklamış, bu bir tehlike mi, şifremi mi değişmeliyim?

2. KARANLIK

KARANLIK User

Mailinize ulaşamadıysa bir tehlike değildir.Şifrenizi ve mailinizi hiç bir şekilde kimseyle paylaşmayın.Hesap güvenliğinden tamamen üyeler sorumludur.Sorumluluk sizindir.

3. Sağolun modum benden başka kimse bilemez, forumda yazılanlardan dersimi çok aldım, babam bile bilmez, aman oynamayım diye malzemeleri felan satar :) ben yine de şifremi değiştim ne olur ne olmaz :)

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Düzenli aralıklarla giriş bilgilerinizi değiştirmenizi öneririz bu şekilde güvenliğiniz daha iyi olacaktır. Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.