Geri bildirim Maile gelen kod

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●BMW●M●POWER● tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese iyi akşamlar,

Maillere kod gelmiş, kullandım ancak hiçbir içerik yok sanırım. Bilgilendirebilecek varsa çok güzel olur..

İyi Forumlar.

2. Merhabalar,

Çoğu Kişiye Galaxy Gate, Log Disk veya Mermi Hediye Edildi. Bunların Dışında Birşey Geldimi Bilmiyorum Ve Sanmıyorumda.

İyi Forumlar..

3. evet bende kullandım kod e postada kullanıldı diyor ama balan ve seyir defterine baktım hiç bir şey gelmemiş yardımcı olur musunuz

4. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

banada birşey gelmedi mail geldi ama linke tıklayınca seyirde ve balansta birşey yok.

5. Merhaba ,

Bu tür mail yada hediye kodlar bazı kriterlere göre yollanıyor. Oyuna uzun zamandır giriş yapmayanlara , uzun zamandır hesabını kasmayanlara , 2-3 tane server'a girilmiş ama uzun zamandır aktif olmayan serverlara , belli seviye gruplarına v.b. kriterlere göre değişebiliyor.

Görevli formatını kullanarak mesaj yazmamaya dikkat ediniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.