Maksimum Eir Miktarına Ulaştın(Güncelleme)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 10 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne düşünüyorsunuz?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Maksimum EİR(Eksen Işın Regülatörü) sayısına ulaştığımızda hedeflerde ve karantina kapılarından EİR alamıyoruz. Alamadığımız EİR yerine başka bir malzeme verilebileceğini düşünüyorum. Verilebilecek malzeme konusunda fikrim ise İndoctirne Oil verilmesi iyi olabilir

Ekleme:
    Etkinlik hedeflerinde ve karantina kapısında aldığımız EİR'in %25 kadarı İndoctrine Oil'e çevrilecek. Böylesi daha kabul edilebilir, makul olacaktır.

Son düzenlenen: 10 Eylül 2020
    fuyyus_1907 bunu beğendi.
  2. Güzel düsünmüssün dostum bencede olması lazım

3. bence oil değil de chromin gibi şeref puanına dönüşebilir. zaten oili kasması zorken böyle bir şey yapacaklarını düşünmüyorum

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde açtığınız için teşekkür ederim. Şu andan itibaren konunuz indeks bölümüne eklenmiştir. Raporlara eklemekten memnuniyet duyacağız.

İyi Forumalar.

5. smoonrise

smoonrise User

Ben olumlu oy verdim kabul görmesi oldukça zor oil için özel güçlendirici getirip bunu da 3 ayrı paket ile sata herşeyi para olarak gören merkez buna pek sıcak bakmaz öte yandan eir sınırı uygulaması zaten kendi içinde son derece yanlış bir uygulama millet geliştirme yaparken 3-5 kere yada daha fazla indirim çeksin diye yapılmış bir sınırlama gibi maalesef bu ara herşey para demek oyunda demekki sinyalleri eski uygulamalar ile vermiş biz anlamamışız umarım kabul görür.

Saldırı-Hattı ve Makinist.57 bunu beğendi.
  6. Desteğin için teşekkürler...

Teşekkür ederim.

Ekleme:
    Etkinlik hedeflerinde ve karantina kapısında aldığımız EİR'in %25 kadarı İndoctrine Oil'e çevrilecek. Böylesi daha kabul edilebilir, makul olacaktır.

7. Konu Gerçekleşti
    13.000 oldu eıc sınırı Lakin Bu sefer Yeni gelen IAC 3.000 sınırında bırakıldı ..

Sınırları kaldıralım el ele .

Sayfayı Paylaş