Mayın Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mÜDÜR tarafından 18 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mÜDÜR

mÜDÜR User

Bazı hadsiz küstahlar oyunda yaratık kesecegız dıye kendı sırketlerının altına mayın bırakıyorlar yaratıgı calıyorlar bu konuya acılen bısey yapılması gerekıyor - seref yemıyorlar diye sürekli mayın bırakıyorlar hl bl haritasında yapılanlar insanın sinirine dokunuyor bide geri chatten yüzsüz yüzsün mesajlar yolluyorlar şimdi küfür etsen suç ki ediyorum sagolsunlar benı günaha sokuyorlar ben simdi bu ***yüzünden neden ban yemek zorunda kalıyorum bence bu oyunun açıklıgı buna bi çözüm bulunmalı modum gerekenın yapılmasını konunun ıncelenmesini istiyorum ! ! !

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2019
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu başlık ve içerikl benzeri yazacağınız her türlü mesaj sizin forumdan ceza alamanız ile sonuçlanır. Sakinleştiğiniz zaman forumda bu durum ile ilgili konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.