Mayıs 2014 Hitac Çekilişi SSS

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 18 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. buzmavi

  buzmavi User

  17 Mayıs - 1 Haziran arasında yapılacak etkinlik ile Hitac kapsüllerini dönüştürerek büyük çekilişe katılma hakkı elde edeceksiniz ayrıca kapsül dönüşümünden anında kazan ödülleri ile oyun için bazı hediyeler sahip olacaksınız ( Cephane,Güçlendirici,Yeşil Ganimet Anahtarı, v.b.)

  Ay Dönüştürücüsü ve Güneş Dönüştürücüsü olarak iki ayrı katagoride hediyeler verilecektir.Tercihinize göre her ikisine yada sadece birine katılma hakkınız var.
  Kapsülleri Dönüştürdüğünüzde çekiliş için bilet elde etmiş olacaksınız ne kadar çok biletle katılırsanız kazanma şansınızı o oranda arttırmış olursunuz .

  Kapsüllerinizi Ay dönüştürücüsünde dönüştürerek, tamamen geliştirilmiş LF4 lazerler veya bir milyon Uridium içeren paketler gibi oyun içi ödüller alabilirsiniz.

  Kapsüllerinizi Güneş dönüştürücüsünde dönüştürerek muhteşem ödüllerimizden birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

  • Büyük kazanan, en büyük çevrimiçi mağazalardan birinde geçerli 1.500 Euro tutarında hediye çeki alacak
  • Üç talihli, 350'şer Euro değerinde hediye çekleri kazanacak
  • On bir katılımcıya da 150'şer Euro tutarında hediye çekleri verilecek
  Bu kadar da değil!

  Katılabileceğiniz tek etkinlik Hitac işgali değil. Etkinlik boyunca her gün Sector Control, Spaceball, Scormageddon, Ice Meteoroids, Team Deathmatch gibi çeşitli aktivitelerden üçüne katılabilirsiniz!

  Önemli:

  Çekilişten Hariç Tutulma:


  • Bigpoint çalışanları, ortakları veya akrabaları çekilişe katılamaz. Bigpoint, Katılım Koşullarının ihlali durumunda katılımcıyı diskalifiye etme/katılımını yasaklama hakkını saklı tutar. Avantaj kazanma amaçlı olarak yasa dışı yöntemler kullanan veya oyunu manipüle eden oyuncular da diskalifiye edilecektir. Bu gibi bir durumda, nakit ödüller geçersiz sayılıp geri istenebilir.
  • Brezilya, İtalya ve ABD’nin bazı eyaletlerinden yarışan oyuncular oyun içi öğeler dışındaki çekilişlere katılamaz.
  • Kazananlara e-posta yoluyla bildirimde bulunulacaktır. Lütfen oyun hesap merkezinde gerçek ve doğrulanmış e-posta adresinizi belirttiğinizden emin olun.
  DarkOrbit Ekibi
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş