Mayıs 2014 Hitac Çekilişi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 15 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. buzmavi

  buzmavi User

  Selam Pilotlar!

  Alarm! Komuta kademesi tüm pilotları göreve çağırıyor. Galaksinin her yerinde insan ve uzaylı ileri karakollarına saldıran Hitac ana gemilerini yenebilir misiniz?

  17 Mayıs - 1 Haziran arasında, en son Hitac Çekilişine katılabilirsiniz. Savaşa katılın ve yok edebildiğiniz kadar Hitac yok edin. Bulmacayı çözüp faydalı ve değerli ödüllerden birini kazanabileceğini çekiliş kapsüllerinizi toplayın!

  Kazanma sırası sizde!

  Kapsüllerinizi Ay dönüştürücüsünde dönüştürerek, tamamen geliştirilmiş LF4 lazerler veya bir milyon Uridium içeren paketler gibi oyun içi ödüller alabilirsiniz. İsterseniz, kapsüllerinizi Güneş dönüştürücüsünde dönüştürerek muhteşem ödüllerimizden birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

  • Büyük kazanan, en büyük çevrimiçi mağazalardan birinde geçerli 1.500 Euro tutarında hediye çeki alacak
  • Üç talihli, 350'şer Euro değerinde hediye çekleri kazanacak
  • On bir katılımcıya da 150'şer Euro tutarında hediye çekleri verilecek
  Bu kadar da değil!

  Katılabileceğiniz tek etkinlik Hitac işgali değil. Etkinlik boyunca her gün Sector Control, Spaceball, Scormageddon, Ice Meteoroids, Team Deathmatch gibi çeşitli aktivitelerden üçüne katılabilirsiniz!

  Önemli:

  • Bigpoint çalışanları, ortakları veya akrabaları çekilişe katılamaz. Bigpoint, Katılım Koşullarının ihlali durumunda katılımcıyı diskalifiye etme/katılımını yasaklama hakkını saklı tutar. Avantaj kazanma amaçlı olarak yasa dışı yöntemler kullanan veya oyunu manipüle eden oyuncular da diskalifiye edilecektir. Bu gibi bir durumda, nakit ödüller geçersiz sayılıp geri istenebilir.
  • Brezilya, İtalya ve ABD’nin bazı eyaletlerinden yarışan oyuncular oyun içi öğeler dışındaki çekilişlere katılamaz.
  • Kazananlara e-posta yoluyla bildirimde bulunulacaktır. Lütfen oyun hesap merkezinde gerçek ve doğrulanmış e-posta adresinizi belirttiğinizden emin olun.
  DarkOrbit Ekibi


  Görüşlerinizi bizimle burdan paylaşınız.
  Hitac Sıkça Sorulan Sorular için BURAYA tıklayınız
   
  Son düzenlenen: 18 May 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş