Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darion26

Darion26 User

Sanırım sende iris laneti falan var :p :D ara ara kontrol et her zaman :)
    sizede iyi geceler adminim :)

2. Teşekkür ederim :) nasılsınız ? :D

3. Darion26

Darion26 User

Saolun, biraz hareketli ve mutluyum :) ama şimdi uyku vakti :D Acilen çıkmam gerek :D

4. O zaman size iyi geceler. :D :)

5. Acıkcası ara ara kontrol edin'in :D anlamı cpu'ya güvenme bir daha patlar demekmi oluyor o_O:D:D
    Sanmana gerek yok kesin var:D
    Ara ara ve her zaman hımmm düşündürücü :D

6. Aslında hiç cpu kullanmadım çünkü belli aralıklarla hasarları kontrol ediyorum gerekiyorsa tamir ediyorum. :) :D

7. Ya ben oyun şifremi unutup telefona yazan adamım hafızamda yeteri kadar bellek kalmadı artık, eger zaten hatırlasam goz gore gore geliştirmeli irisler ve son apis zeus patlamazdı dimi:D

8. O zaman bir taraftan CPU bir taraftan da siz paslaşarak kontrol edeceksiniz. :D :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  9. İyi fikir. :p
    Ben uyuyacağım galiba.
    Herkese iyi geceler..

10. İyi geceler :)

11. Teşekkür ederim :)
    Yarın çok iş var.............:("aslında bugün":eek::D:D

12. Rica ederim. :)

Garip bir ikilime yaşıyorsunuz teke indirin. :p :D

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  13. GREED

GREED User

Uyanın forum halkı okula gidicez :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  14. SOON™

SOON™ User

selamun aleyküm günaydın forum sakinleri:)

GREED bunu beğendi.
  15. Bugün hic iyi bir gün değil...:(
    Sultanahmet'te gözümün önünde canlı bomba patladı...

16. GREED

GREED User

Nee ??? Noldu ???

17. Sultanahmet meydanı'nda caminin olduğu cadde üzerinde canlı bomba patladı.. 14 ölü gördüm ben.. :(

18. GREED

GREED User

Aman sende falan bi şey yok de mi ??? Nasıl Oluyor anlamıyorum yav Türkiyeye bombayla girip böyle kendilerini patlatıyorlar ne salak insanlar var yav masum insanlara zarar veriyolar bi de kendileri de ölüyolar çok üzücü bir durum :( Allah hepsine rahmet eylesin mekanları cennet olsun :(

19. Bende bir şey yok çok şükür.
    Ölenlerin bir çoğu turist.
    Anadolu ajansı'na video ve görseller yolladım buraya paylaşamam buyuk ihtimalle çünkü onlar bile yayın yapamıyor..
    Saldırıyı düzenleyen ve üstlenen örgütün videoları vardı internet'te ama çoktan kaldırıldı, çok sayın cumhurbaşkanımız gerçekleri paylaşmıyor..
    Dünde eminönü meydanda patlayıcı taşıyan birisini yakalamışlar bugün buna ragmen bu olay gerçekleşti..

20. Merhabalar.
    Beyin yıkama denen bir şey var mert.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.