Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darion26

Darion26 User

Videomu atıyım :p ?

2. GREED

GREED User

At abim :) Ben de Atım ?

3. Darion26

Darion26 User

Ben sadece kanıt olarak söyledim atmak gibi bi niyetim yok ;) :D

GREED bunu beğendi.
  4. GREED

GREED User

Trollden hiç anlamıon aga :D Aga neyse Başka sohbet aç aga sonra ben sinirleniom seni porttan çıkarmıom :D

5. Darion26

Darion26 User

Deneyelim istersen :D

GREED bunu beğendi.
  6. GREED

GREED User

yolla gelsin :)

7. Ben kaptım size yok :p:D

WolfWar bunu beğendi.
  8. Merhaba ve iyi akşamlar forum sakinleri..

9. İyi akşamlar

10. Darion26

Darion26 User

11. GREED

GREED User

Neler Oluyor Hayatta ???

Aga yetkim yok sanıodum savaşı bitirdim (yanlışlıkla)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ocak 2016
  12. Arkadaşlar klanca raidcall kullanmayı düşünüyorum ücretsiz ve ts gibi.

GREED bunu beğendi.
  13. GREED

GREED User

aga bi mailine baksana (oyun) ts işi çok güzel olur :) ama şu klan apıştı bırakmıo bizi.

14. Sen de ki ona yarın saat sabah 11 de yine burada tum klanınla ol de. O zaman goruselim de.

Bu arada 1 gunluk bann yedim ya.

GREED bunu beğendi.
  15. GREED

GREED User

Aga ben çekiyom mu bunları nie hep bizi savaşa sürüklüyom :(

16. Biz kimseye eyvallah demeyecez onlar vize diyecek yok sdlti çağırırmışta !

Gelsin buyursun hodri meydan adlt zaten dağıldı neyin kafasında bu blorf yapiyor.

Yarın gelsinde gelen geçeni ezecem paketleri çektik nasıl olsa.

Prophecy ve GREED bunu beğendi.
  17. GREED

GREED User

aga x2 m bile kalmadı bunları kescem die :( ama valla İnşallah kötüye gitmez durum baya sert gözüküolar. Ama biz de sertiz tabi :) yine de yarın çetin geçecek.
    Edit : Radikallı ayarlayabilirsek bunları yaşatmayız yarın olmasa başka zaman :) onu deneyelim aga

18. Şu raidcall olayını iyice öğrenin lazım olacak yapacağınız taktikleri oradan verecem bu veledleri söküp atacam tabletteydik adamda ki gaza bak ben bunları tükürüğüm ile boğarım yarın pc ye geçem aegisi çekecem karşıma çıkana geçmiş olsun.

Kim ne derse desin birisi adamımdan güçlü diye artislik yapacak o artis olan adamı gömerim !

GREED bunu beğendi.
  19. GREED

GREED User

Aga cephane var de mi ??? adam x4 le 40 k gömüo direk biz supa abancaz zaten kemalle :) onun dışında pusat gelme aga da ne gelirsen gel :) canı çok az kesinlikle :)

20. Yarın aegisin bayram edeceği gün ellerimde ne zamandır birilerini haşlamak istiyordu.

40 k vursun ben aegisle x4 ile 50 k sıkıyom zaten neyin kafası bu ? :). Bunlar çil yavrusu gibi dağılır yarın.

GREED bunu beğendi.
  21. GREED

GREED User

Aga inceledim 2 tane sağlam adam var sen 2 sini de rahat alırsın ama büyük ihtimal sen liderlerini alcan uzay ve holigan ötekini alcak ben kemal vb kalanlar da kalanları alırız . Bi de Dodge 9 (ismini sölemedi :) ) o falan da gelirse şansları yok bi de last gun vardı o zaten acaip sağlam çakıo anlıyacağın üstün başlıyoruz tek derdim yarına kadar cephane bulmak :) sanırım kutuya abanmamız lazım . RAidcall olursa inşallah bu pvp yi garantileriz .

22. Olm söküp atacam ben bu adamı svden artis artis konuşuyor bilmemiş ayagina yatiyor dedim tum klanini topla gel saat 11 de.

Bunlara saglam meydan dayagi lazim gebertecem bunlari.

GREED bunu beğendi.
  23. GREED

GREED User

Abi çok hoş :D neyse forum halkı herkese ii geceler nasıl gidio :) Aga sen nie pcye geçemion ya ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.