Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Simdide diyor yarin girmem oyuna

Korktu

GREED bunu beğendi.
  2. GREED

GREED User

Cidden mi ? Sonra Gelip Çete Atar Yapıo Abi 5 e 2 olunca yio tabi fotosu bile var aga x4 olsun sep olsun ben onu 1v1 de keserim aegisle varya bak sinirlendim yine :mad:

3. Olm bunun klanlarinin ismini alinda surekli kirmizi yakak gebertecez bunlari.

Sağlam bir dayak atmadan ben durmam

GREED bunu beğendi.
  4. GREED

GREED User

Aga kendi gelmesin sadece klanı gelsin o zaman var mı öel bi şey biz yarın savaşmak istemioz haftaya savaşam ne saçma işler yapıolar . Aga Ben iris fulliyim bi de elmas o spectrumu zevkine keserim bak :)

5. Arkadaşlar size bir soru ben bir ara oyunu bırakmıstımda 1-2 yıl ara vermistim donelide cok olmadı 4-5 ay filan benim hâlâ anlayamadığım bir olay var bu iç savaşlar neden daha fazla arttı anlayamıyorum yani bugün pwpde yarım saat kesim yaptım biri geldi sıkmaya başlıyo kendi şirketimden bi baktım kestiğim adam klansız bana sıkan klan server'ın bilindik klanından hatta bir ara istasyonunu ayakta tutmuştum adam geldi durduk yere kestiğim klanla bir ilgili olmamasına rağmen sıkmaya basladı bende kestim sonra 3 kisi geldiler bi baktım adamların klan kırmızı dedim sizmisiniz kaşınan 2 saat adamlara kamu bozdum 80-90 k x4 yedim 10-15 k da rsb bir kere kesildim oda net koptu şimdi bu adamlar geri basacağına savaş'a devam etmesi ne ayak ya ben oyunu bıraktığımda ne oldu bu oyuna kendi şirketinden oyuncuya sıkan portun dısına çıkamazdı simdi ne değişti bu ic savaşlar dış savaslardan daha on plana düştü.

GREED bunu beğendi.
  6. GREED

GREED User

Açıkçası Bir Kristallon İçin Uyarısız Adam Kesen Var Bildiği x4 x6 dalıyo tallonu alıyo 400 k kredi için şirketini satıyor ben bugüne kadar 1 kere av çaldım o kadar :) Düşman Haritayı Basıyor bizimkiler ya birbirini kesiyor ya da düşmana yardım ediyor . Herkes kendi menfaati için oynuyor artık :(

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  7. Sartlar zorlasinca birlik beraberlik ortadan kalkar yerine açlık gelir

GREED ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  8. Merhabalar forum , herkese iyi geceler. :) :D

9. Hayır yani benim kafamın basmadığı bir olay var adam geldi pwp de botcuları keserken dalmaya basladı elimdekini bırakıp kestim sonra 3 kişi geldi klanlar kırmızı vaziyette. Bu seferde kestim orda bekledim gelmediler daha, gittim solo cubi yapayim dedim kamu bozdular sabrım taştı 2 saat adamları aralıksız kestim bir kere patladım ondada net koptu adamlar artık tp vermemeye başladı klanın baskanı geldi agladı end war end war diye bitirmedim savası klanı dağıttı. Sonra yeniden actı klanı acıdım artık ellemedim.
    Ya şimdi kendi klanına kırmızı yakınca ne oluyooo para filanmı veriyorlar ben yakayim o zaman tüm sw ye kırmızı ne olsa onumda 5-6 kisi olmadıkça patlamıyom biliyim yani olayı ne bunun.
    Sizede merhaba ve iyi geceler admin'im

GREED bunu beğendi.
  10. GREED

GREED User

İnan Bana Bi şey diyemem klan işlerinde berbatım :oops: Onu Dodgea falan sor :)

11. Teşekkür ederim. :)

12. Admin'im yukarıda belirttiğim olay hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

13. Oyundaki gelişimlerin zamanla bireysel duruma getirmesinden kaynaklanıyor. Yani eskiden tek bir gemi bir çok şey için yetersiz kalıyordu fakat şimdi öyle değil. Tek bir gemi gidip bir haritayı temizleyip boşaltabiliyor. Baskına gittiği şirket oyuncuları portaldan çıkamıyor. Hal böyle olunca oyuncular daha çok bireysel oynamayı tercih etmeye başladı. :)

ÈrroR_™ ve ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  14. İyi geceler adminim :)

15. Teşekkür ederim sizede iyi geceler :)

16. Darion26

Darion26 User

@D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R şu en sağlam 2 adamını zaten tek çok rahat alırsın. Bizi portta tutan adamı zaten mertle birlikte x2 leyerek patlattık. Abileri gelince atarlanan çocuğu ayrı tutacam :mad: Birde gelmiş özelden özür dilerseniz bırakırım yazıyo :mad::mad: onu oraya gömecem anca kıvırmasını biliyolar seni görünce :mad: gelmiş akşamda ortaya çağırıyor seprom çekip x4 liyecek akıllı çocuk :mad: Anca güçsüzleri kesip atar yaparlar ama ismini aldım kaçışı yok. Günü geldiğinde hesabını alıcam.

Prophecy ve GREED bunu beğendi.
  17. GREED

GREED User

aga o sağlamdır dediğim admlardan tekini salla x1 le canını yarıladım adam hep x4 attı :D üsütne kesemedi x4 atsam kesecem demekki :D

18. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

iyi pazarlar olsun ,hayallerim suda yuzuyor :D etkinlik baslmicakmiydi bugun.

19. Olm 2 rsb attık hemen porttan çıkmaz oldular.

GREED ve Prophecy bunu beğendi.
  20. Darion26

Darion26 User

Benim çarda mertcan oynıcak haberin olsun aga :) işim çıktığı için gelemiyom.

GREED bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.