Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

İyiyim diyelim iyi olalım biraz yoğunum bugünlerde pek buralarda olamıyorum :)

2. Umarım yoğunluk azalır ya da biter bir yorgunluk kahvesi içeriz. :D :)

3. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

İnş umarım duruma göre ayarlarız :D

4. Aynen :) duruma göre artık. :D

5. hoşbuldum modum artık mutluyum :D

6. anakin5555

anakin5555 User

Hayırlı sabahlar mutlu bir gün bizimle :)

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydın arkadaşlar mutlu huzurlu bir gün olsun :)

Size de günaydın hoş geldiniz.:)

anakin5555 bunu beğendi.
  8. merhabalarherkeseönceliklebenoyunayenibaşladımneyapmamgerekiyorbanayardımcıolurmusunuzarkadaşlarnasılkasılmamlazımnekesmemlazımlütfenbanayardımcıolurmusunuz

ayrıcabendemodolmakistiyorumneyapmakgerekiyornedoldurmamgerekiyorbanayardımcıolurmusunuzsayınmodum

JUPlTER bunu beğendi.
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba hoş geldiniz,boşluk tuşunuzun bozuk olması burada rahat iletişim kurmanızı zorlaştıracak,ekran klavyesi kullanarak sorunu çözebilirsiniz.
    Yeni başlayanlar bölümüne konu açarak,geminizin durumunu yazıp ne tür yardım istediğinize dair sorularınızı sorarsanız arkadaşlarınızında fikrini alabilirsiniz.Yeni başlayanlar bölümündeki konuları da inceleyip fikir edinebilirsiniz.

Buradaki konuyu okuyup formu yollarsanız şartlar uygunsa sizinle geri iletişim kurulur

Boşluktuşubozukadam bunu beğendi.
  10. Ekran klavyesi'ni nasıl açacağım yardımcı olurmusunuz

JUPlTER bunu beğendi.
  11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Başardınız sanırım boşluk oluşmuş :)Başlat çubuğu> Ekran klavyesi yazınız çıkıyor.

12. :) çok iyisiniz sayın moderatörüm :) sizin gibi güzel insanlarla aynı ortamı paylaşmak gerçekten bana mutluluk veriyor :) beni kırmayıp sabahın bu saatinde bile yardımcı oluyorsunuz ya :) umarım hayat boyu her daim kendiniz gibi güzel insanlarla karşılaşırsınız :)

Rehber bunu beğendi.
  13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bu güzel dilekleriniz sabah sabah beni nasıl mutlu etti anlatamam:)Çok teşekkür ederim,aynı dilekleri sizin için bende diliyorum:)

Boşluktuşubozukadam ve Rehber bunu beğendi.
  14. Çok teşekkür ederim sayım moderatörüm :) Sizleri seviyorum,sizler karanlığın içerisindeki ışık,kötülüğün içerisindeki iyilik,savaşın içerisindeki barış oldunuz daima benim için :) Kendinize çok iyi bakınız efendim,kolaylıklar diliyorum iyi ki varsınız :)

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bilmukabele ,sayenizde güne güzel başlamış oldum :)Çok teşekkür ederim sizde kendinize iyi bakınız:)

16. :) teşekkür ediyorum efendim

JUPlTER bunu beğendi.
  17. Rehber

Rehber Guest

Hayırlı sabahlar,yağmuru bol bir gün:).

Foruma ve oyuna hoşgeldiniz.

Kelimelerin arasına boşluk koyarsanız,okumamız daha kolay olacaktır:D.

Normal klavyenizdeki tuşunuz arızalı sanırım.Boşluk bırakmak istediğinizde ekran klavyesini kullanabilirsiniz.

JUPlTER bunu beğendi.
  18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Hoş geldiniz Rehber modum :)Yağış bol bizde de ,güneşi artık göremez olduk ,bu yağmurlar ne zaman bitecek bahar gelsin artıkta içimiz açılsın:)

19. Rehber

Rehber Guest

Hoşbulduk S-Modum,bahar için erken daha,bizim Reis soğukların geri geleceğini söylüyor:D.

Kabileye bol bol odun toplamalarını söylemiş yine:D.

JUPlTER bunu beğendi.
  20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Benim hayaller biraz daha su da o halde :) Bu sene hava sanki biraz daha iç karartıcı :)Bunaldık artık ,masmavi bir gökyüzü ve güneş görmek istiyoruz:)

Rehber bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.